آغاز توزیع ۴۳ تن روغن خوراکی برای تنظیم بازار در تالش

آستارا - ایرنا - معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرماندار تالش گفت: توزیع تدریجی ۴۳ تن روغن مایع خوراکی با قیمت مصوب در فروشگاه‌های معتبر و زنجیره‌ای به منظور تنظیم بازار این کالا آغاز شده‌است و بازرسان بر روند توزیع نظارت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا زینب افراز روز پنجشنبه در بازدید از توزیع روغن خوراکی در فروشگاه های معتبر تالش گفت: حدود چهار تن روغن در وزن های ۸۱۰ گرمی به قیمت ۸۸ هزار ریال  و هزار و ۵۰۰ گرمی به بهای ۱۴۶ هزار ریال از روز گذشته از طریق فروشگاه های زنجیره ای در حال توزیع است.

وی افزود: امروز نیز حدود پنج تن روغن مایع تهیه شده و در سطح شهرستان توزیع خواهد شد و در چند روز آینده نیز بقیه روغن ها به تدریح جذب و از طریق فروشگاه های بزرگ و با نظارت دقیق بازرسان توزیع خواهد شد.

وی ادامه داد: تیم های نظارت بر بازار در بخش های مختلف تالش برای کنترل قیمت ها و برخورد با متخلفان اقتصادی فعال شده اند و با مصادیق گران فروشی، کم فروشی، احتکار کالا و درج نشدن قیمت برابر قانون برخورد می شود.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار تالش از شهروندان خواست، تخلفات اقتصادی اصناف را با تلفن ۱۲۴ به اداره صنعت، معدن و تجارت یا به ماموران اصناف اطلاع دهند.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =