ثبت نام طرح توسعه مشاغل خانگی تمدید شد

کرمان - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: مهلت ثبت نام برای متقاضیان شرکت در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی تا پایان آبان تمدید شده است.

رضا اسماعیلی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای ثبت نام در طرح توسعه مشاغل خانگی  افراد باید داری حداقل ۱۸ سال سن و بومی استان محل ثبت‌نام باشند و اشتغال نداشتن تمام‌وقت و نداشتن بیمه‌ کارآفرینی نیز از شروط ثبت‌نامی طرح محسوب می شود.

وی بیان کرد: متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت www.inhb.ir مراجعه کنن و تاکنون حدود ۴۰۰ نفر در این طرح از استان کرمان ثبت نام کرده اند و این در حالیست که سهمیه استان  از طرح ملی توسعه‌ مشاغل خانگی دو هزار و ۵۰۰  نفر است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان تصریح کرد: این طرح در سه فاز اجرا می شود که با شناسایی حلقه‌های مفقوده‌ مشاغل خانگی و با تیم‌سازی و شبکه‌سازی مورد نیاز، شاهد افزایش کمی و کیفی محصولات عرضه شده در بازار توسط برندهای مطرح خواهیم بود.

وی با اشاره به اشتغال قابل توجه افراد در بخش مشاغل خانگی استان کرمان تاکید کرد: شناسایی و اولویت بندی مشاغل، توانمندسازی افراد شاغل و ارتباط و اتصل به بازار فروش از جمله مرحل اجرای این طرح بشمار می آید.

اسماعیلی افزود: به همه کسانی که در حوزه شماغل خانگی فعالیت دارند توصیه می کنیم از فرصت استفاده کرده و برای استفاده از مزیت های این طرح ثبت نام کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها