۲۲ آبان ۱۳۹۹،‏ ۹:۴۹
کد خبرنگار: 1053
کد خبر: 84107672
۰ نفر

برچسب‌ها

دمای هوای قزوین به زیر صفر می‌رسد

قزوین - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین گفت: دمای هوای استان از صبح فردا تا روز شنبه به زیر صفر درجه خواهد رسید.

مریم بهروزی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: براساس نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌ای، سیستم بارشی موجود در سطح منطقه تا ظهر فردا /جمعه/ در سطح منطقه مستقر خواهد بود اما برای امروز بارندگی‌ها در سطح منطقه پراکنده است.

وی با بیان اینکه بارندگی‌ها طی امروز و فردا و در ارتفاعات به صورت بارش خفیف برف همراه با پدیده مه خواهد بود، تصریح کرد: از فردا نیمه جنوبی استان، یعنی شهرهای بویین‌زهرا، آوج و تاکستان تحت تاثیر بارندگی قرار دارد و در اواخر همان روز نیز سامانه بارشی استان را ترک خواهد کرد.

به گفته وی، هوای استان از روز شنبه تا اواسط هفته با جوی بدون بارش همراه بوده و دمای هوا نیز به صفر و زیر صفر خواهد رسید.

بهروزی ادامه داد: در شبانه‌روز گذشته آوج با ۲ و قزوین و آبیک با ۱۴ درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب خنک‌ترین و گرمترین مناطق استان بودند و بیشینه دمای هوای قزوین نیز طی این مدت ۱۴ درجه سانتیگراد بالای صفر بوده است.

وضعیت جوی استان قزوین را ۹ ایستگاه سینوپتیک خودکار، ۴ ایستگاه اقلیم شناسی، ۲۹ ایستگاه باران سنجی مکانیکی، ۲ ایستگاه جاده‌ای خودکار گزارش می‌شود.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha