یک طرح آموزشی رفاهی در کرمان افتتاح شد

کرمان - ایرنا - باشگاه پیشکسوتان فرهنگی کرمان امروز (پنجشنبه) از طریق ویدئوکنفرانس به دست رئیس جمهوری به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا،این طرح شامل بخش هایی از جمله سالن اجتماعات با ظرفیت ۳۰۰ نفر، تالار مراسم با ظرفیت ۴۰۰ نفر و سالن کنفرانس با ظرفیت ۷۰ نفر است.

همچنین کتابخانه ۱۶ هزار و ۵۰۰ جلدی، استخر شنا، زمین ورزشی، زمین تنیس خاکی، باشگاه رزمی، اتاق سلامت، کارگاه نجوم، اتاق شطرنج، کلاس آموزشی، آشپزخانه آلاچیق از دیگر بخش های باشگاه پیشکسوتان فرهنگی کرمان است.

باشگاه ورزشی پیشکسوتان فرهنگی با ۲۴ هزار و ۷۶۰ متر مربع زیربنا در زمینی به مساحت ۶ هزار و ۸۰۰ متر مربع با افزون بر ۲ میلیارد تومان اعتبار از محل درآمدهای اختصاصی آموزش و پرورش کرمان بازسازی و تجهیز شده است. 

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در آیین افتتاح باشگاه پیشکسوتان فرهنگی کرمان توسط رئیس جمهوری گفت: تکریم معلم، مدیریت منابع و مدرسه محوری راهبرد اصلی این نهاد است.

احمد اسکندری نسب افزود: فرهنگیان بازنشسته گنجینه های آموزش و پرورش هستند و باشگاه پیشکسوتان با هدف اعتلای منزلت اجتماعی این افراد احداث شده است.

وی اظهار داشت: استفاده از تجارب و نظرات بازنشستگان فرهنگی در برنامه ها و فعالیت های آموزش و پرورش در برنامه کاری این نهاد قرار دارد.

اسکندری نسب  دیگر هدف احداث باشگاه ورزشی پیشکسوتان فرهنگی را غنی سازی اوقات فراغت بازنشستگان و اجر نهادن به زحمات آنها عنوان کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: مستندسازی و انتقال تجارب به نیروهای جوان با قرار گرفتن در کنار پیشکسوتان دیگر هدف راه اندازی این باشگاه است. 

باشگاه پیشکسوتان فرهنگی امروز از طریق ویدئو کنفرانس با دستور رئیس جمهوری همزمان با افتتاح هزار و ۵۵۰ پروژه آموزشی، تربیتی و رفاهی در سراسر کشور به صورت متمرکز به بهره برداری رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =