قدردانی سخنگوی دولت از اقدام‌های استاندار قم

قم – ایرنا – علی ربیعی دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهور و سخنگوی دولت از استاندار قم به دلیل عملکرد مناسب استانداری در هفته دولت قدردانی کرد.

به گزارش عصر چهارشنبه روابط عمومی استانداری قم، در نامه علی ربیعی دولت خطاب به بهرام سرمست استاندار قم آمده است: پیرو اهداف، سیاست ها و ملاحظات رسانه ای یکساله دولت که در مرداد ماه به دستگاه های اجرایی و استانداری های سراسر کشور ابلاغ گردیده و گزارش آن استانداری به دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت ارسال شده است، استانداری قم از نظر تعداد حضور مدیران در برنامه های رادیویی و تلویزیونی به منظور تشریح دستاوردهای دولت و برنامه های آتی، جزء فعال ترین دستگاه ها ارزیابی شده که لازم است از جنابعالی، مدیران و روابط عمومی آن استانداری تشکر و قدردانی نمایم.

در ادامه این نامه آمده است: امید است در مدت زمان باقیمانده تا پایان دوره فعالیت دولت، دیگر اهداف و سیاست های تدوین شده در پیوست رسانه ای مذکور نیز مورد توجه قرار گرفته و شاهد تقویت امید و اعتماد عمومی در جامعه باشیم.

همزمان با هفته دولت امسال، ۲۱۱ پروژه با اعتبارپنج هزار و ۳۷۶ میلیارد ریال و اشتغالزایی برای یک هزار و ۴۷۴ تًن افتتاح شد. این پروژه‌ها در بخش‌های زیربنایی، زیست‌محیطی، آموزش عالی، صنعتی، شهرداری‌ها، بهداشت و درمان و گردشگری بوده است. بهره‌برداری از پروژه چهار خطه کردن سلفچگان و ساوه و همچنین پروژه‌های گازرسانی به بخش‌های استان به‌ویژه دهستان قاهان دو پروژه شاخص هفته دولت این استان بود.

دوم تا هشتم شهریورماه سالروز انفجار دفتر نخست‌وزیری به دست منافقان و شهادت مظلومانه شهیدان محمدعلی رجایی و محمدجواد باهنر رئیس‌جمهوری و نخست‌وزیر در سال ۱۳۶۰ به نام هفته دولت نام‌گذاری شده‌است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =