۲۱ آبان ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۲۸
کد خبرنگار: 2235
کد خبر: 84107434
۰ نفر

برچسب‌ها

برف و یخبندان جاده های کوهستانی رضوانشهر را فرا گرفت

رشت - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای رضوانشهر گفت: بدلیل بارش برف و یخبندان در جاده های کوهستانی این شهرستان، تردد فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

 مهندس یونس هوشمندپور چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بارش برف که از شبانه روز گذشته در محورهای کوهستانی رضوانشهر و پره سر آغاز شده است،  هم اکنون ارتفاع آن به حدود ۲۰ سانتی متر رسیده است.

 وی بیان کرد: عوامل راهداری رضوانشهر با بسیج تمامی امکانات در محورهای کوهستانی و سخت گذر این شهرستان حضور دارند و رانندگان خودروهای عبوری باید برای تردد در این مسیر از زنجیر چرخ استفاده کنند.

 رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای رضوانشهر افزود: هم اکنون محور پونل به خلخال که از مسیرهای سخت گذر این شهرستان محسوب می گردد، از محدوده روستای زندانه و جهانگیریه تا گردنه الماس پوشیده از برف می باشد و از صبح امروز عملیات برف روبی در این جاده ها آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

 شهرستان رضوانشهر با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت و ۱۲۰ روستا در ۷۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده و دارای ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی است و علاوه بر این ۸۰۰ کیلومتر از جاده های جنگلی این شهرستان که در گذشته تحت مراقبت شرکت سهامی جنگل شفارود بود و بدنبال خروج این شرکت بهره بردار چوب از جنگل هم اکنون این جاده ها نیز تحت پوشش ما می باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها