نقاهتگاه‌های محله‌ای برای بیماران کرونایی فارس راه‌اندازی می‌شود

شیراز-ایرنا- فرمانده سپاه فجر فارس گفت: در نظر داریم نقاهتگاه‌های محله‌ای را در سراسر استان با عنوان سرای محلات راه اندازی کنیم تا بیماران کرونا دوران نقاهت خود را در این مکان‌ها طِی کنند.

به گزارش دریافتی ایرنا از روابط عمومی سپاه فجر، سردار سرتیپ دوم یدالله بوعلی چهارشنبه در آیین آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه که به میزبانی سپاه محمد رسول الله (ص) شیراز برگزار شد، افزود: در موضوع مقابله با کرونا گروه های جهادی و جوانان فارس همانند ستارگان درخشان در آسمان ایران اسلامی درخشیده اند.

وی ادامه داد: خیران نیک اندیش و گروه های جهادی بسیج در حوزه های مختلف به یاری کادر بهداشت و درمان و اقشار محروم استان فارس آمده اند و تنها در یک نمونه طِیِ مرحله گذشته نهضت کمک مومنانه بیش از ۲۵ هزار نفر خون خود را برای کمک به بیماران نیازمند اهدا کرده اند.

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: امروز نیز در این مراسم پنج هزار بسته معیشتی به اقشار محروم و آسیب دیده اهدا می شود و این تنها عملکرد یک ناحیه بسیج از ۴۲ ناحیه بسیج استان فارس است که با مشارکت خیران نیک اندیش و سایر نهادها صورت می پذیرد.

سردار بوعلی با دعوت از جوانان داوطلب و گروه های جهادی برای حضور در طرح همیار سلامت، بیان کرد: پایگاه های مقاومت بسیج در سراسر استان فارس آماده ثبت نام از داوطلبان حضور در طرح همیار سلامت هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =