سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا: نبود حامی مالی مهمترین مشکل ماست

آستارا - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا گفت: نبود حامی مالی مهم‌ترین مشکل این تیم است و دلسوزان و علاقه‌مندان به ورزش، برای جذب پشتیبان مالی و تامین هزینه‌های تیم در لیگ دسته یک همکاری کنند.

حسن اشجاری روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تیم شهرداری آستارا از لیگ برتر استان گیلان تا لیگ دسته اول کشور بدون حامی مالی بخش خصوصی به پیش رفته است.

وی بیان کرد: هزینه های لیگ دسته اول کشور بسیار بالاست و قابل قیاس با لیگ های دو و سه نیست و برای برخی بازی ها در استان های دیگر، مجبور به سفر با هواپیما هستیم.

وی ادامه داد: تاکنون فقط شهرداری، نماینده آستارا، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره از این تیم حمایت کرده اند و قرارداد من به عنوان سرمربی به مدت یکسال دیگر تمدید شده است.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا گفت: تمرینات تیم در شرایط مختلف جوی در حال برگزاری است و بازیکنان از آمادگی کامل برخوردارند و بازی های لیگ دسته اول از آذرماه آغاز خواهد شد.

تیم فوتبال شهرداری آستارا در دور برگشت از مرحله پلی ‌آف مسابقات لیگ دسته دو کشور با نتیجه پنج بر سه در ضربات پنالتی پاس همدان را شکست داد و برای نخستین بار در تاریخ ورزش این شهرستان به لیگ دسته یک کشور صعود کرد.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در ۳۵ هیات ورزشی آن ساماندهی شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =