دستگیری ۱۰۰ معتاد متجاهر و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد_ ایرنا_ فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: ۱۰۰ معتاد متجاهر در نخستین روز اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی روز چهارشنبه در استان جمع آورری شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علیرضا مظاهری اعلام کرد: در پی افزایش شکایات مردمی از افزایش آمار مبتلایان به کرونا از طریق معتادان متجاهر، با هدف آسایش شهروندان و پاسخگویی به مطالبات آنان و برخورد با توزیع‌کنندگان مواد مخدر و پاکسازی نقاط آلوده، این افراد در هماهنگی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در شهرهای بجنورد و فاروج دستگیر شدند.
وی افزود: در اجرای این طرح ۹۵ نفر مرد و پنج زن معتاد به همراه مقادیر زیادی آلات مصرف مواد مخدر جمع آوری شد که پس از غربالگری تعدادی از آنان به مراجع قضایی و تعدادی به اردوگاه ترک اعتیاد لنگر تحویل خواهند شد.

پیدا شدن ۴۰ راس گوسفند مفقود شده در فاروج

جانشین فرماندهی انتظامی فاروج گفت: به دنبال اعلام مفقود شدن ۴۰ راس گوسفند در اطراف این شهر، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت که با پیگیری، گوسفندان مفقود شده پیدا و تحویل صاحب آنها شد.  
 سرگرد قدیر اژدری گفت: بررسی ها مشخص کرد که ماموران گشت کلانتری چندین نوبت در خصوص نگهداری و مراقبت از گوسفندان، توصیه های لازم را به صاحب گوسفندان کرده بودند اما غفلت آنان از عمل به این موارد، برای آنان مشکل آفرین شده بود.

کشف بیش از ۱۰ هزار ورق قرص غیرمجاز در مانه و سملقان

فرمانده انتظامی مانه و سملقان از کشف بیش از ۱۰ هزار ورق انواع قرص غیرمجاز در بخش "مانه" و دستگیری یک نفر در این خصوص خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و در پی اخبار واصله مبنی بر فعالیت فرد یا افرادی در خصوص فروش داروهای غیرمجاز، بررسی موضوع در دستور کار عوامل انتظامی قرار گرفت.
سرهنگ مهدی مهران فر افزود: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی موضوع، محل دقیق اسکان فرد یا افراد مورد نظر در یکی از روستاهای بخش مانه این شهرستان شناسایی شد که در بازرسی از محل مذکور ۱۰ هزار و ۶۲۰ ورق انواع قرص غیرمجاز کشف و ضبط شد.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =