پرسپولیس با یک طلبکار دیگر تسویه کرد

تهران- ایرنا- مربی اسبق باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به فیفا اعلام کرد که مطالباتش را از این باشگاه به طور کامل دریافت کرده است.

 به گزارش ایرنا، بنا بر اعلام امیر علی حسینی مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس، سرتن چوک، از دستیاران برانکو ایوانکوویچ در سرخپوشان، روز گذشته با ارسال نامه‌ای به فیفا دریافت مطالبات خود از باشگاه را اعلام کرد و پرسپولیس نیز متعاقبا خواستار اعلام رسمی بسته شدن این پرونده از سوی فیفا شد.

مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس در این ارتباط اعلام کرد: با اقدام‌های صورت گرفته قرار بود سرتن چوک طلب خود از پرسپولیس را از محل درآمدهای باشگاه نزد فیفا تسویه کند. این اتفاق روز گذشته، سه شنبه، پس از طی شدن روال کار در فیفا، رخ داد و مطالبه چوک با توجه به حکم صادره از سوی کمیته تعیین وضعیت، به وی پرداخت شد.

مربی پیشین سرخپوشان ایران، در پی این مساله در نامه‌ای که روز گذشته برای فیفا ارسال کرد، دریافت مطالبه خود از پرسپولیس، از طریق فیفا را اعلام کرد.

در این ارتباط باشگاه پرسپولیس نیز نامه‌ای را برای فدراسیون جهانی فوتبال ارسال کرد و در آن ضمن تشکر از فیفا به دلیل همکاری و کمک برای تسویه این تعهدات مالی با توجه به مشکل انتقال پول، خواستار آن شد که مختومه شدن این پرونده به صورت رسمی به باشگاه ابلاغ گردد.

چوک حدود ۲ سال در پرسپولیس به عنوان دستیار اول برانکو فعالیت کرد و سپس به خاطر قبول مسوولیت در فدراسیون فوتبال کرواسی این تیم را ترک کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

سرخط اخبار ورزش