راه‌اندازی نهضت ملی کمک‌های مومنانه در ۵۴ هزار پایگاه مقاومت

خرم‌آباد - ایرنا - جانشین رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: نهضت ملی کمک‌های مومنانه با مشارکت ویژه گروه‌های جهادی و فعالیت ۵۴ هزار پایگاه مقاومت بسیج در سراسر کشور راه‌اندازی شد.

به گزارش ایرنا حمیدرضا الله بداشتی روز چهارشنبه در جلسه هم‌اندیشی تسهیلگران صندوق های قرض الحسنه و مجمع جهادگران بسیج سازندگی لرستان اظهار داشت: خدمت به مردم و محرومیت زدایی مهمترین هدف و رویکرد گروه های جهادی بسیج سازندگی است و هر پایگاه با داشتن تفکر استراتژیک و عملیاتی جزئی از کل است که می‌تواند آتش به اختیار عمل کند.

وی خدمت و تلاش برای رفع مشکلات دیگران را توفیق الهی دانست و افزود: تلاش برای تقویت و جهش تولید مهمترین گام در رفع مسایلی چون اشتغال و اقتصاد است و گروه های جهادی باید با روحیه مطالبه گری، حمایت خیران و مشارکت مسئولان را برای حل مشکل مردم جلب کنند.

وی گفت: امروز مردم درگیر مشکل بیماری، معیشت و مسائل اقتصادی هستند و در این زمینه ها دچار تشویش شده‌اند که همراهی بسیج، جهادگران و خیران برای گذر از این پیچ تاریخی ضروری است.

 الله بداشتی با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مبنی بر حضور جهادگران و نیروهای انقلابی در میدان مبارزه با کرونا اضافه کرد: رزمایش بزرگ کمک مومنانه ‌را در لبیک به ندای رهبری با مشارکت ویژه گروه‌های جهادی تا ریشه‌کنی ‌کامل ‌کرونا و فقر ادامه خواهیم داد.

وی اظهار داشت: پایگاه‌های مقاومت، نیازمندان و خیرین را شناسایی و از روش خدمت‌رسانی چهره به چهره با مردم برای توزیع عادلانه و هدفمند کمک ها بین فقرا و آسیب‌دیدگان کرونا استفاده می کنند.

جانشین رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور افزود: تهیه بسته‌های معیشتی و بهداشتی، جهیزیه برای نوعروسان و کمک به آزادی زندانیان نمونه‌هایی از خدمات مردمی در مراحل اول و دوم نهضت ملی کمک های مومنانه است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =