۲۱ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۳۱
کد خبرنگار: 2211
کد خبر: 84107270
۰ نفر

برچسب‌ها

اخبار کوتاه از گچساران و باشت

گچساران- ایرنا- مدیرشرکت توزیع برق باشت گفت:از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۸۰ فقره انشعاب برق غیرمجاز در مناطق شهری و روستایی این شهرستان جمع آوری شده است.

احمد رضایی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: به دلیل مهاجرت های صورت گرفته ، بالا بودن دمای هوا و ساخت و سازها برخی از شهروندان از برق غیرمجاز استفاده می کنند.
وی ناپایداری ، نوسانات ، افت ولتاژ ، پارگی شبکه و سوختن وسایل برقی را از پیامدهای استفاده از انشعاب های غیرمجاز ذکر کرد.

مدیرشرکت توزیع برق باشت تصریح کرد: ۲ تیم در این شهرستان برای شناسایی انشعاب های غیرمجاز ر مناطق روستایی و شهری فعالیت دارند..

رضایی تعداد مشترک برق در این شهرستان را نیز ۹ هزار و ۳۰۰ مشترک عنوان کرد.

آغاز طرح پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی دردوگنبدان

شهردار دوگنبدان از آغاز اجرای طرح پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی خطوط حمل و نقل درون شهری در این شهر خبر داد.

مسعود ظفری افزود: این طرح به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا با اعمال فاصله‌گذاری فیزیکی و پرهیز از رد و بدل شدن پول نقد اجرا شده است.

وی  پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی را نیازمند نصب یک برنامه کاربردی با نام پولک بر روی گوشی های تلفن همراه  اعلام کرد و افزود: نصب این نرم‌افزار بر روی گوشی‌های تلفن همراه هوشمند رایگان است.

پیشرفت ۵۰درصدی مجتمع گردشگری تپه نورالشهدای گچساران

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستیباشت از پیشرفت ۵۰درصدی مجتمع گردشگری تپه نورالشهدای مرکز این شهرستان خبر داد.

صادق ماندنی‌زاده با بیان اینکه این طرح از سوی بخش خصوصی و حمایت اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در این شهرستان در حال اجراست افزود: برای تکمیل این پروژه بزرگ گردشگری ۱۰میلیارد ریال تسهیلات ارزان‌قیمت اختصاص داده شده است.

ماندنی‌زاده عنوان کرد: این شهرستان دارای ۳۰ زیرساخت گردشگری شامل اقامتگاه‌های بوم‌گردی، اردوگاه‌های تفریحی، سفره‌خانه‌های سنتی، واحدهای پذیرایی و سرویس‌های بهداشتی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =