مددی: «غفوری» بهترین دفاع راست حال حاضر فوتبال ایران است

تهران- ایرنا- سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال گفت: بدون هیچ شکی وریا غفوری امروز بهترین مدافع راست فوتبال ایران است و استحقاق پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی را دارد.

به گزارش ایرنا، «احمد مددی» با انتقاد از دعوت نشدن «وریا غفوری» به تیم ملی فوتبال اظهار داشت: بدون هیچ شکی امروز وریا غفوری بهترین دفاع راست فوتبال ایران است و استحقاق پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی را دارد.

وی افزود: من مطمئنم که کادر فنی تیم ملی در اردوهای بعدی حق کاپیتان استقلال را به او داده و او را در تیم ملی خواهیم دید. باشگاه استقلال و هوادارانش همواره حامی کاپیتان تیم خود هستند و به طور حتم غفوری می‌تواند در رساندن تیم ملی به جام جهانی نقش پررنگی داشته باشد.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال با ابراز نگرانی از وضعیت داوری، خاطرنشان کرد: در بازی با مس رفسنجان علاوه بر دو پنالتی، دست کم یک کارت زرد اشتباه هم به ارسلان مطهری داده شد. اینکه از ابتدای فصل شاهد چنین اشتباهاتی باشیم، باعث نگرانی هواداران و پیشکسوتان شده است.

مددی تصریح کرد: امیدواریم از هفته‌های بعد شاهد تکرار چنین مسائلی نباشیم. به هر حال تیم فوتبال استقلال در فصول گذشته از بحث داوری لطمات زیادی دیده و ما خواهان قضاوت‌هایی عادلانه بوده و نمی‌گوییم بی‌اشتباه ولی حداقل کم اشتباه از سوی داوران هستیم.

غفوری نامش در فهرست دعوت‌شدگان به اردوی تیم ملی برای بازی دوستانه ایران و بوسنی و هرزگووین دیده نمی‌شود؛ این موضوع انتقادات استقلالی‌ها را برانگیخته است.

تیم فوتبال استقلال در اولین بازی خود در لیگ برتر باشگاه‌های ایران موفق شد مس رفسنجان را با دو گل شکست بدهد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =