مشکل کمبود مواد اولیه واحدهای تولیدی آبادان درحال پیگیری است

آبادان - ایرنا - سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری آبادان گفت: برطرف شدن مشکل کمبود مواد اولیه واحدهای تولیدی این شهرستان که بخش عمده‌ای از فعالیت این واحدها را دچار مشکل کرده در حال پیگیری است.

به گزارش ایرنا سید مصطفی علوی‌نیا روز چهارشنبه در نشست رفع موانع تولید واحدهای تولیدی آبادان بیان کرد: مشکل تولیدکنندگان ۱۰ واحد تولیدی و یک واحد دامپروری با همکاری و رایزنی نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در حال پیگیری است و به زودی برطرف خواهد شد.

وی گفت: حمایت بانکی، مالی، حقوقی و قضایی، حمایت بازاریابی و مصرف کالای داخلی از جمله مواردی است که حوزه تولید به شدت به آنها نیاز دارد.

علوی‌نیا، با بیان اینکه بخشی از مشکلات واحدهای تولیدی آبادان قابل برطرف شدن است افزود: بخشی دیگر خارج از اختیارات شهرستان است و نیاز به رایزنی در استان و مرکز است.

رییس شعبه مرکزی بانک کشاورزی آبادان نیز در این نشست گفت: بانک کشاورزی در چارچوب بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌ها در راستای تحقق جهش تولید تا جایی که امکان داشته باشد با در اختیار گذاشتن تسهیلات به تولیدکنندگان همکاری خواهد داشت.

امیررضا ملکی افزود: کشاورز و یا تولیدکننده باید بدهی خود را بانک به روز کند تا بانک نیز همکاری بیشتری با بهره‌برداران داشته باشد.

جبار سالم‌پور مدیر توسعه و تسهیل تولید منطقه آزاد اروند نیز در این نشست گفت:منطقه آزاد اروند تمهیدات لازم برای حمایت از تولیدکنندگان فراهم کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =