نخستین بازی رایانه‌ای نیروی پدافند هوایی ارتش رونمایی شد

تهران-ایرنا-نخستین بازی رایانه ای نیروی پدافند هوایی ارتش با عنوان «قلمرو» رونمایی و محل مدیریت فضای مجازی اداره عقیدتی سیاسی این نیرو با حضور فرمانده نیروی پدافند هوایی افتتاح شد.

سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش روز چهارشنبه در حاشیه مراسم رونمایی از نخستین بازی رایانه‌ ای این نیرو افزود: حضور موثر در فضای مجازی و تحقق منویات مقام معظم رهبری در این حوزه یکی از اهداف اصلی نیروی پدافند هوایی ارتش است.

 به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی نیروی پدافند هوایی ارتش، صباحی‌فرد در این مراسم یادآور شد:  امروز به یاری خدا نخستین بازی رایانه‌ای و موبایلی با موضوع پدافند هوایی را رونمایی کردیم که امیدواریم این رویداد آغاز مطلوبی برای فعالیت‌های بیشتر در فضای مجازی باشد و بتوانیم به اهداف مدنظر فرماندهی کل قوا در خصوص حضور موثر در فضای مجازی جامه عمل بپوشانیم.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تصریح کرد: بازی هایی که در گذشته با موضوع نظامی وجود داشت بازی‌های همراه با نمادها و فرهنگ های غربی بود و با توجه به تمایل جوانان به بازی‌های رایانه‌ای سعی کردیم در این حوزه ورود کنیم و بازی متناسب با فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی تولید کنیم.

وی افزود: رهبری تاکید دارند که درفضای مجازی بیشتر کار کنیم و سرمایه گذاری کنیم و به یاری خدا و با تعامل و همکاری اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی بتوانیم اقدامات موثر و مطلوبی را در این زمینه به انجام رسانیم.

نخستین بازی رایانه ای نیروهای پدافند هوایی ارتش با عنوان قلمرو صبح امروز ۲۱ آبان ۹۹ با حضور  سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی و حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسنی رییس عقیدتی سیاسی کل ارتش در ستاد فرماندهی پدافند هوایی برگزار شد.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha