محور اسالم - خلخال سفیدپوش شد

آستارا - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تالش از نشستن نخستین برف پاییزی در محور اسالم به خلخال خبر داد و با اشاره به برودت هوا، رانندگان را به رعایت احتیاط در گذر از این مسیر توصیه کرد.

غلامحسین بختشاهی روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: تیم راهداری از بامداد امروز همزمان با آغاز بارش برف، در راهدارخانه لرزره محور اسالم به خلخال مستقر شده و برای خدمات رسانی آماده است.

وی ادامه داد: بارش برف به صورت پراکنده و گاهی شدید ادامه دارد و با توجه به گزارش های هواشناسی مبنی بر حاکمیت توده بارشی در منطقه، رانندگان از این مسیر با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

محور اسالم به خلخال با ۷۰ کیلومتر امتداد از مسیرهای ارتباطی استان های اردبیل و گیلان است و به دلیل داشتن مناظر زیبا و گردشگرپذیر، حجم بالای تردد وسایل نقلیه را شاهد است.

ایستگاه هواشناسی تالش میزان بارندگی در شبانه روز گذشته را ۲۹ میلیمتر، دمای فعلی هوا را ۱۳ درجه سانتیگراد و وضعیت جوی را بارانی اعلام و برای فردا آسمانی ابری، مه آلود و بارانی پیش بینی کرد.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =