۲۱ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۵۱
کد خبرنگار: 1371
کد خبر: 84107154
۰ نفر

برچسب‌ها

هشت طرح گازرسانی در اردستان به بهره‌برداری رسید

کاشان- ایرنا- هشت طرح گازرسانی اردستان روز چهارشنبه در آیینی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان و جمعی از مسئولان این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا، رئیس اداره گاز اردستان در آیین افتتاح متمرکز این طرح‌ها تشریح کرد: امروز اهالی روستای زایین، فاز ۲ شهرک صنعتی اردستان و ۶ واحد مرغداری با هزینه بیش از ۵۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار از گاز طبیعی برخوردار شدند.

اسماعیل مهدوی افزود: ۱۵۷ روستای اردستان با تلاش‌هایی که تا کنون صورت گرفته، از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده است و تعداد اندکی از روستاها باقی مانده که امروز با تاکید مسئولان شهرستان و مساعدت مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، قرار شد برای آنها نیز برنامه‌ریزی شود.

وی با اشاره به بیش از ۲۴ هزار مشترک خانگی، بیان کرد: شرکت ملی گاز در اردستان بیش از یک هزار و ۲۰۰ کیلومتر شبکه گازرسانی دارد و مشترکان سالانه بیش از ۶۵۰ میلیون مترمکعب در بخش خانگی و صنعتی مصرف می‌کنند که عدد بسیار بزرگی است.

رئیس اداره گاز اردستان همچنین به بدهی بیش از ۸۰ میلیارد ریالی مشترکان گاز خصوصی، دولتی، آموزشی و صنعتی اردستان اشاره کرد و گفت: نزدیک به ۳۰ درصد از بدهی شرکت گاز در بخش صنعتی است و با توجه به اینکه این مبلغ به حساب خزانه کشور به عنوان محل تامین یارانه مردم واریز می‌شود، از صاحبان این واحدها درخواست داریم نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند.

شهرستان اردستان با جمعیت بیش از ۴۲ هزار نفر، در فاصله نزدیک به ۱۱۸ کیلومتری شمال شرقی اصفهان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =