معاون استاندار: روغن موردنیاز در بازار آذربایجان‌غربی توزیع می‌شود

ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: برای ایجاد تعادل در بازار استان، روغن مصارف خانگی، صنفی و صنعتی در شهرستان‌های مختلف توزیع می‌شود.

نادر صادقی روز چهارشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار آذربایجان غربی افزود: با توزیع روغن مورد نیاز بخش های مختلف در بازار، امیدواریم مشکل ایجاد شده در این بخش رفع شود.

وی با اشاره به آخرین وضعیت گوشت قرمز و مرغ، تخم‌مرغ، روغن نباتی و آرد در بازار آذربایجان‌غربی اظهار کرد: قیمت‌ها در حال متعادل شدن است و وضعیت بازار به صورت مستمر رصد می شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی  ادامه داد: عرضه‌کنندگان مرغداری و کشتارگاهی باید گوشت مرغ را به قیمت مصوب تنظیم بازار کشور عرضه کنند.

صادقی با اشاره به وضعیت بازار گوشت قرمز آذربایجان غربی نیز بیان کرد: با توجه به تدابیر دولت در منع صادرات، ترخیص نهاده‌های دامی و کاهش نرخ ارز، قیمت گوشت به میزان ۸ تا ۱۷ درصد کاهش یافته که با اقدامات پیش‌بینی شده دیگر به قیمت عرضه واقعی کاهش خواهد یافت.

به گزارش ایرنا، در هفته های اخیر شایعات مختلفی در خصوص افزایش قیمت یا کمبود برخی اقلام اساسی در بازار آذربایجان غربی پخش شد که موجب نگرانی مردم شد.

در برخی اقلام نظیر مرغ و گوشت قرمز نیز افزایش قیمت را در آذربایجان غربی شاهد بودیم که موجب نارضایتی شهروندان شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha