۲۱ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۲
کد خبرنگار: 1447
کد خبر: 84107088
۰ نفر

برچسب‌ها

۹ باشگاه ورزشی در دلفان پلمب شد

خرم‌آباد - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان دلفان گفت: ۹ باشگاه ورزشی متخلف این شهرستان به دلیل رعایت نکردن شیوه‌نامه های ستاد پیشگیری از ویروس کرونا پلمب شد.

مسلم یوسفی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همزمان با موج جدید شیوع کرونا و تعطیلی اماکن ورزشی برای جلوگیری از انتشار این ویروس، ۲۵ فقره بازرسی از اماکن ورزشی شهرستان انجام شده است.

وی گفت: پیرو اطلاعیه اداره کل ورزش و جوانان لرستان مبنی بر تعطیلی تمامی باشگاه‌های دولتی تا اطلاع ثانوی،‌ بازرسی اماکن ورزشی دلفان روزانه تا عادی شدن شرایط ادامه دارد و با متخلفان برخورد جدی و قانونی می شود.

رییس اداره ورزش و جوانان دلفان گفت: بسیاری از باشگاه‌های شهرستان در مکان اجاره‌ای هستند که با شیوع بیماری و تعطیلی فعالیت های ورزشی، ۲۱ باشگاه آقایان و هشت سالن ورزشی ویژه خانم ها متضرر شده اند.

شهرستان دلفان با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در شمال لرستان است و چهار هزار ورزشکار سازمان یافته و ۲۸ هیات ورزشی فعال دارد.

۴۷ هزار و ۵۴۰ لرستانی تا ۱۹ آبان به کرونا مبتلا شده که از این تعداد ۹۴۴ نفر جان باخته‌اند و وضعیت این استان از نظر شیوع ویروس قرمز است.

پنج شهرستان دلفان، الیگودرز، دورود، پلدختر و کوهدشت در وضعیت فوق حاد شیوع کرونا هستند و محدودیت های آنها از جمله تعطیلی بازار و ادارات همچنان برقرار است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =