پیشتازی آموزش‌وپرورش در اجرای نظرسنجی هفته دولت

تهرن-ایرنا- دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت اعلام کرد: وزارت آموزش‌ و پرورش در اجرای نظرسنجی در هفته دولت پیشتاز بوده است.

به گزارش روز چهارشنبه مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، بر اساس گزارش عملکرد رسانه‌ای و تبلیغی دستگاه‌های اجرایی و استانداری‌های سراسر کشور که توسط دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت تهیه‌شده است، وزارت آموزش‌وپرورش در بین ۳۲ دستگاه مورد ارزیابی، با انجام چهار نظرسنجی در هفته دولت، در این حوزه پیشتاز بوده است.

بر اساس این نظرسنجی‌ها، در نظرسنجی اول ۵۴ هزار نفر شرکت کرده‌اند که ۸۱ درصد شرکت‌کنندگان از نحوه اطلاع‌رسانی در شبکه شاد اعلام رضایت کرده‌اند.

در نظرسنجی دوم ۶۲ هزار نفر شرکت کرده‌اند که ۵۳ درصد شرکت‌کنندگان هزینه ترافیک مصرفی شبکه شاد را دغدغه اصلی دانسته‌اند.

همچنین در نظرسنجی سوم ۴۷ هزار نفر شرکت کرده‌اند که ۵۳ درصد شرکت‌کنندگان خواستار رایگان شدن اینترنت برای شبکه شاد شده‌اند. در نظرسنجی چهارم ۵۷ هزار نفر شرکت کرده‌اند که ۷۰ درصد شرکت‌کنندگان اعلام کرده‌اند، دانش آموزان در صورت رایگان نبودن از شبکه شاد استفاده نخواهند کرد.

تمامی نظرسنجی‌ها در شبکه شاد انجام‌ شده است.

به گزارش ایرنا، طبق گزارش عملکرد رسانه‌ای و تبلیغی دستگاه‌های اجرایی و استانداری‌های سراسر کشور که توسط دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت تهیه‌شده است، وزارت آموزش‌وپرورش در بین ۳۲ دستگاه مورد ارزیابی، رتبه اول حضور در برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی را کسب کرده است.

علی ربیعی سخنگوی دولت امروز در نامه ای به محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش از این وزارتخانه به دلیل کسب رتبه فعال‌ترین دستگاه ازنظر تعداد حضور در برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی در هفته دولت قدردانی کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =