۲۱ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۵۵
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 84107076
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف ۱۰ میلیارد ریالی سیگار قاچاق در تهران

تهران- ایرنا- جانشین رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران گفت: ۱۰ میلیارد ریال سیگار قاچاق از منزلی در جنوب تهران کشف شد.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام پلیس تهران، سرهنگ «علی اصغر محمودیان» روز چهارشنبه اظهار داشت: با کسب خبری مبنی بر اینکه تعدادی از رانندگان خودروهای شوتی در حال تخلیه مقادیری کالای قاچاق در حوالی خیابان «مولوی» هستند، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی بیان داشت: تیمی از کارآگاهان به نشانی اعلامی اعزام شدند و بررسی های اولیه حاکی از این بود که نشانی اعلامی منزل مسکونی قدیمی است و دو دستگاه خودرو شوتی در حال ورود به ساختمان مسکونی است.

جانشین  رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران افزود: مراقبت های ویژه پلیسی آغاز تا اینکه هر دو خودروی شوتی وارد منزل شدند و پس از تخلیه کالا قصد خروج از محل را داشتند که در یک عملیات پلیسی هر دو خودرو توقیف و رانندگان آن دستگیر شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: در بررسی های بیشتر ۸۰۰ هزار و ۷۶۷ نخ سیگار فاقد بارنامه و مجوزهای قانونی کشف شد.

محمودیان با بیان اینکه متهمان به قاچاق بودن کالاها اعتراف کردند، گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۱۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

جانشین رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با بیان اینکه کالای کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران شد، اضافه کرد: هر دو متهم پس از تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =