۲۱ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۳۹
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 84107051
۰ نفر

برچسب‌ها

۷۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در اسلامشهر کشف شد

تهران- ایرنا- رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران گفت: ۷۰میلیارد ریال کالای قاچاق در انباری در حوالی اسلامشهر کشف شد و ۶ متهم در این ارتباط دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام پلیس غرب استان تهران، سرهنگ «علی ولی‌پور گودرزی» روز چهارشنبه در این باره اظهار داشت: شامگاه هجدهم آبان ماه کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی در گشت زنی های انتظامی موفق شدند یک دستگاه وانت نیسان حامل بار قاچاق را در محدوده بازار تهران شناسایی و توقیف کنند.

وی عنوان کرد: در پی توقیف وانت نیسان حامل کالای قاچاق، کارآگاهان در تحقیقات پلیسی به دست آوردند که مالک انباری در محدوده شهرستان اسلامشهر مقدار فراوانی کالای قاچاق را از شهرهای جنوبی کشور تهیه و پس از انتقال به شهرستان اسلامشهر و دپوی آن در انبار، با استفاده از خودرو های شوتی، کالاهای قاچاق را در بازار تهران توزیع می‌کند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران افزود: همچنین در رصد های اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، مشخص شد مالک انبار در هفدهم آبان ماه با استفاده از دو دستگاه تریلر و ۱۵ دستگاه خودروی شوتی مقدار فراوانی کالای قاچاق در داخل انبار تخلیه کرده است و اکنون با استفاده از خودروهای حمل بار ، کالاهای قاچاق را در بازار تهران توزیع می کند.

این مقام انتظامی گفت: نتیجه تحقیقات پلیسی به مرجع قضائی منعکس و با اخذ نیابت قضائی دستگیری متهم و یا متهمان پرونده و بازرسی از داخل انبار در دستورکار قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران عنوان کرد: تیمی از کارآگاهان به نشانی اعلامی اعزام و مراقبت های ویژه پلیسی از محل انبار انجام و مشخص شد، که ۴ دستگاه خودرو حمل بار در محل وجود دارد و مالک انبار با همکاری همدستانش در حال بارگیری است.

وی ابراز داشت: در بازرسی از داخل انبار مقادیر فراوانی پارچه، کفش و ابزار آلات و غیره فاقد مجوزهای قانونی وبارنامه کشف شد و به علت زیاد بودن اموال کشف شده با دستور قضائی انبار پلمب و تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با اشاره به اینکه در این ارتباط ۶ متهم دستگیر شدند، تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۷۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند و متهمان پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

شهرستان اسلامشهر با حدود ٨٠٠ هزار نفر جمعیت در غرب استان تهران واقع است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =