۲۱ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۳۷
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 84107037
۱ نفر

برچسب‌ها

بخشودگی جریمه نقدی «قدوس»؛ «سامان» سر و سامان گرفت

تهران- ایرنا- دادگاه حکمیت ورزش (کاس) از بخشیده شدن حکم جریمه نقدی صادر شده برای «سامان قدوس» ملی‌پوش فوتبال ایران در دعوی حقوقی با باشگاه اوئسکا اسپانیا خبر داد.

به گزارش ایرنا، دادگاه کاس حکم خود را در رابطه با رای اتخاذ شده توسط شورای حل اختلاف فیفا در تاریخ ۱۴ ژوئن ۲۰۱۹ صادر کرده است. در حکم قبلی، سامان قدوس به دلیل فسخ یکطرفه قرارداد با باشگاه اوئسکا متخلف شناخته و در نتیجه به پرداخت ۴ میلیون یورو به این باشگاه اسپانیایی محکوم شده بود. علاوه بر این، قدوس چهار ماه هم از فعالیت فوتبالی محروم شد.

در ادامه این حکم آمده است: هیات منصفه دادگاه کاس باوجود تایید حکم محرومیت، اعلام کرد که جریمه درنظر گرفته شده برای قدوس با این تخطی تناسب نداشته و باشگاه اوئسکا در نتیجه این فسخ قرارداد متحمل خسارت نشده است. 

در نتیجه این دادگاه حکم جریمه قدوس را لغو کرد. محرومیت چهار ماهه‌ای که هم‌اکنون از سوی ستاره ایرانی به اتمام رسیده نیز تایید شد. همچنین محرومیت باشگاه اوسترشوند سوئد از فعالیت در دو پنجره نقل  انتقالاتی داخلی و خارجی تایید شد و این محرومیت باید در دو پنجره کامل آتی اعمال شود.

قدوس که فصل گذشته در باشگاه آمیان فرانسه در لوشامپیونه توپ می‌زد، پس از سقوط این تیم به دسته پایین‌تر، با انتقالی قرضی به برنتفورد انگلیس پیوست تا به جای بازی در لیگ دوی فرانسه به لیگ سطح دوم فوتبال انگلیس منتقل شود. این قرارداد در حال حاضر یک ساله بوده اما بند دائمی شدن در آن گنجانده شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

سرخط اخبار ورزش