میزبان المپیک زمستانی ۱۹۸۴ پذیرای ملی‌پوشان فوتبال

تهران- ایرنا- تیم ملی فوتبال ایران در هوایی سرد و در ورزشگاه «کوزوو سیتی» میهمان بوسنی و هرزگووین خواهد بود.

به گزارش ایرنا، تیم ملی فوتبال ایران فردا(پنجشنبه) از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه به وقت تهران باید در دیداری دوستانه به مصاف میزبان خود بوسنی و هرزگووین برود. این مسابقه دومین بازی تدارکاتی تیم ایران با هدایت دراگان اسکوچیچ است. در سوی مقابل بوسنی به دنبال این است تا خود را برای حضور در لیگ ملت های اروپا مهیا کند.

بازی فردا در شهر سارایوو و ورزشگاه کوزوو سیتی انجام می‌شود. ورزشگاه چند منظوره ای که در سال ۱۹۸۴ میزبان مسابقات المپیک زمستانی بود. این ورزشگاه در بازی با ایران هواداری را در خود نخواهد داشت اما ظرفیت ۳۴۵۰۰ نفری دارد.

طبق پیش بینی هواشناسی در بازی فردا شاهد آب و هوای سردی هستیم. دمای هوا حدودا بین سه تا پنج درجه سانتیگراد است. رطوبت ۸۸ درصدی وجود دارد و شاهد حضور ۶۸ درصدی ابرها بر فراز آسمان خواهیم بود. ۲۵ درصد احتمال بارش وجود دارد و سرعت هوا بین چهار تا ۶ کیلومتر بر ساعت است.

باید دید پس از پیروزی مقابل ازبکستان در تاشکند، ملی پوشان در غیاب چندین بازیکن اصلی مقابل بوسنی چه نتیجه ای را به دست می آورند. این ۲ تیم پیش از این ۶ بار به مصاف هم رفتند که چهار برد برای ایران، یک تساوی و یک پیروزی برای بوسنی به ثبت رسیده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =