لزوم توسعه روابط دیپلماسی پلیس ایران و اتریش

تهران - ایرنا - رئیس پلیس بین‌الملل ناجا در دیدار با سفیر اتریش در ایران بر توسعه همکاری‌های بین المللی دو کشور برای سرعت بخشی به ماموریت‌ها تاکید کرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار هادی شیرزاد روز چهارشنبه در دیدار با «اشتفان شوتلز» سفیر اتریش به بیان محورهای ختلف دیپلماسی پلیسی و فعالیت های پلیس بین الملل ناجا پرداخت و گفت: پلیس جمهوری اسلامی ایران همواره بر سرعت بخشی به انتظارات و مطالبات هموطنان در خارج از کشور، به ویژه کشورهای عضو سازمان اینترپل تاکید دارد.

وی همچنین به تشریح اهداف و ماموریت های ناجا در حوزه بین الملل و گسترش تعاملات مشترک و فعالیت‌های پلیسی در کشورهای مختلف پرداخت و پیشنهادات خود را برای تقویت هر چه بیشتر این تعاملات و همچنین چگونگی بهره گیری از اختیارات و ظرفیت های سفارت اتریش در جمهوری اسلامی ایران ارائه و بر توسعه روابط دیپلماسی پلیسی ایران و اتریش برای سرعت بخشی به ماموریت ها تاکید کرد.

در ادامه این دیدار «اشتفان شوتلز» سفیر کشور اتریش در ایران ضمن ابراز خرسندی از این ملاقات، آمادگی خود را برای ایجاد فرصت های مناسب و رفع موانع احتمالی به منظور دستیابی به اهداف تعیین شده اعلام کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =