سرمربی تیم ملی ریکرو: کمانداران نیاز به تمرینات مداوم دارند

تهران-ایرنا- سرمربی تیم ملی تیروکمان در رشته ریکرو، گفت: امیدوارم تمرینات به طور مستمر ادامه یابد، زیرا کمانداران برای رسیدن به آمادگی ایده‌آل نیاز به تمرینات مداوم دارند.

 مجید میررحیمی روز چهارشنبه در حاشیه آخرین روز برگزاری مرحله سوم اردوی آماده سازی تیراندازی با کمان در خصوص روند آماده‌سازی ملی‌پوشان، اظهار داشت: رشته تیر و کمان رشته دیربازدهی است و آمادگی کمانداران به صورت اندک اندک صورت می گیرد بنابراین همه تلاش ما باید برای ادامه منظم برنامه اردوها باشد.

وی با بیان اینکه با توجه به شرایط کرونا امکان حضور در مسابقات کاهش یافته است، ادامه داد: سومین مرحله اردو در تهران در شرایط خوبی از آب و هوا برگزار شد و توانستیم برنامه و اهدافی را که برای این مرحله از اردو طراحی کرده بودیم به خوبی دنبال کنیم و کمانداران توانستند از نظر تکنیکی  به سطح بالاتری نسبت به ۲  اردوی قبل برسند.

میررحیمی با بیان اینکه چهارمین مرحله اردوی آماده سازی کمانداران قرار است در جزیره قشم برگزار شود ،گفت: خوشبختانه اردو ها به صورت ایزوله در تهران برگزار شد و ورزشکاران پس از منفی بودن تست کرونا وارد اردو شدند و با توجه به اینکه خروجی از اردو وجود نداشت تمرینات در نهایت سلامت و با رعایت پرتکول‌های بهداشتی پیگیری شد.

 وی اضافه کرد: امیدوارم بتوانیم اردوهای آماده‌سازی تیم را طبق برنامه‌ریزی پیش ببریم. اگر امکان برپایی اردو در سایر شهرها نباشد، می‌توانیم مراحل مختلف را در همین سایت آزادی برگزار کنیم تا فاصله ای در روند آماده‌سازی کمانداران ایجاد نشود.  

سومین مرحله اردوی آماده سازی تیراندازی با کمان از دهم آبان‌ماه آغاز و تا امروز در سایت تیراندازی با کمان ورزشگاه آزادی ادامه داشت. در این مرحله از اردو، ۱۰ کماندار شامل پنج زن و پنج مرد در اردو حضور داشتند.

کمانداران رشته ریکرو خود را برای حضور در مسابقات کسب سهمیه فرانسه که به طور همزمان با مسابقات جام‌جهانی برگزار می‌شود، آماده می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =