۲۵ واحد چاپی در لرستان پلمب شد

خرم‌آباد - ایرنا - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: ۲۵ چاپخانه و واحد چاپی این استان که مغایر با مصوبه ستاد مدیریت کرونا مبنی بر ممنوعیت چاپ اعلامیه زمان و مکان ترحیم اقدام کرده بودند شناسایی و پلمب شدند.

احمد حسین فتایی روز چهارشنبه به رسانه ها اعلام کرد: همچنین در راستای مصوبات ستاد استانی مدیریت کرونا، ۹ واحد چاپی متخلف خرم‌آباد که بدون مجوز فعالیت نموده و محدودیت های کرونایی را نادیده گرفته‌اند به نیروی انتظامی و مراجع قضایی معرفی شدند.

وی اظهار داشت: برخی واحدهای چاپی استان بدون در نظر گرفتن محدودیت ها و مصوبات اعلام شده ستاد استانی مدیریت کرونا، اقدام به چاپ بنر و آگهی ترحیم مشتمل بر زمان و مکان مراسم خاکسپاری نموده اند.

فتایی افزود: چاپخانه های دارای مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مراکز چاپی، از این اقدام منع شده اند و نادیده گرفتن این مصوبه، منجر به لغو دائمی مجوز این مراکز خواهد شد.

وی گفت: از عموم مردم انتظار می رود ضمن رعایت دقیق محدودیت های اعلامی، از برگزاری و شرکت در هرگونه مراسم خاکسپاری و عروسی خودداری کنند و سلامت و حقوق دیگران را نادیده نگیرند.

۴۷ هزار و ۵۴۰ لرستانی تا ۱۹ آبان به کرونا مبتلا شده که از این تعداد ۹۴۴ نفر جان باخته‌اند و وضعیت این استان از نظر شیوع ویروس قرمز است.

پنج شهرستان دلفان، الیگودرز، دورود، پلدختر و کوهدشت در وضعیت فوق حاد شیوع کرونا هستند و محدودیت های آنها از جمله تعطیلی بازار و ادارات همچنان برقرار است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =