۲۱ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۲۸
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 84106922
۰ نفر

برچسب‌ها

مشکل برق بخش خورش‌رستم خلخال حل می‌شود

اردبیل _ ایرنا _ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: با خرید تجهیزات اتوبوستر و نصب آن مشکل فعلی قطعی برق بخش خورش‌رستم خلخال برای همیشه حل می‌شود.

به گزارش ایرنا ،حسین قدیمی روز چهارشنبه در نشستی با بخشدار بخش خورش‌رستم خلخال افزود: در حال حاضر تجهیزات لازم از جمله اتوبوستر برای نصب و راه‌اندازی در شبکه انتقال برق شهر هشجین و مناطق تابعه بخش خورش‌رستم خریداری و با نصب آن در روستای ترک و مسیر خطوط انتقال فشار متوسط برق این منطقه مشکل قطعی برق این منطقه از شهرستان خلخال تا ۱۵ آذرماه امسال برطرف خواهد شد.

وی اظهارداشت: علاوه بر تقویت برق بخش خورش‌رستم با نصب تجهیزات اتوبوستر و چند دستگاه ترانس تقویت‌کننده برق و اجرای ۲ کیلومتر کابل خودنگهدار در شبکه برق‌رسانی شهر هشجین برق  مرکز این بخش نیز تقویت خواهد شد.

او افزود: برای اجرای این طرح و حل مشکل قطعی مکرر برق و نیز تامین روشنایی معابر مرکز و مناطق تابعه بخش خورش‌رستم خلخال اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال از محل اعتبارات منابع مالی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل هزینه خواهد شد.

وی با اعلام آمادگی برای تامین روشنایی معابر شهر هشجین و شهرک گهراز و همچنین روستاهای تابعه بخش خورش‌رستم خلخال نسبت به تامین امکانات موردنیاز حل مشکل افت روشنایی معابر از جمله تامین لامپ و چراغ‌های روشنایی معابر قول مساعد داد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل همچنین با اشاره به خسارات وارده به تجهیزات و امکانات برقی شهروندان شهر هشجین ناشی از قطعی مکرر و نوسانات برق اظهارداشت: در صورت جمع‌آوری مستندات و مدارک لازم از سوی مشترکین خسارت‌دیده و تحویل به اداره برق هشجین این شرکت برای جبران بخشی از خسارات وارده به مشترکین آسیب‌دیده اعلام آمادگی می‌کند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =