سخنگوی دولت از وزارت آموزش‌وپرورش قدردانی کرد

تهران- ایرنا- سخنگوی دولت از وزارت آموزش‌وپرورش به دلیل کسب رتبه فعال‌ترین دستگاه ازنظر تعداد حضور در برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی در هفته دولت قدردانی کرد.

به گزارش روز چهارشنبه مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، علی ربیعی دستیار ارتباطات اجتماعی رییس‌جمهوری و سخنگوی دولت در نامه‌ای به وزیر آموزش‌وپرورش از گزارش عملکرد وزارت آموزش‌وپرورش که در هفته دولت به دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت ارسال شد، قدردانی کرد و نوشت: این وزارتخانه ازنظر تعداد حضور در برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی جزو فعال‌ترین دستگاه‌ها ارزیابی‌ شد که لازم است از  «وزیر آموزش‌وپرورش»، «مدیران»  و  «روابط عمومی»  آن وزارتخانه  «تشکر و قدردانی» کنم.

در ادامه این نامه آمده است: امید است در مدت‌زمان باقی‌مانده تا پایان دوره فعالیت دولت، دیگر اهداف و سیاست‌های تدوین‌شده در پیوست رسانه‌ای مذکور نیز موردتوجه قرارگرفته و شاهد تقویت امید و اعتماد عمومی در جامعه باشیم.

بر اساس گزارش عملکرد رسانه‌ای و تبلیغی دستگاه‌های اجرایی و استانداری‌های سراسر کشور که توسط دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت تهیه‌شده است، وزارت آموزش‌وپرورش در بین ۳۲ دستگاه مورد ارزیابی، رتبه اول حضور در برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی را کسب کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش