رکوردها حکایت از روند رو به رشد کمانداران دارد

تهران- ایرنا- مدیر تیم‌های ملی تیراندازی با کمان گفت: بنا بر خواسته کادر فنی تیم‌های ملی و هماهنگی و تلاش فدراسیون سه مرحله اردوی آماده‌سازی برگزار شد و رکوردهای ثبت شده کمانداران حکایت از روند رو به رشد آنان دارد.

به گزارش ایرنا، «امید نجاری» امروز (چهارشنبه)  در حاشیه آخرین روز سومین مرحله از اردوی آماده‌سازی تیراندازی با کمان اظهار داشت: قرار است ماهانه یک مرحله اردو برگزار شود و تاکنون سه مرحله از این اردوها برگزار شده که امیدواریم در هر مرحله شاهد پیشرفت بیشتر کمانداران باشیم.

وی اظهار داشت: برنامه اردوهای آماده‌سازی تا پایان سال به همین شکل و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ادامه خواهد یافت و اگر همه چیز به خوبی پیش برود مرحله چهارم اردوها از اول تا ۱۴ آذرماه در جزیره قشم برگزار می‌شود و البته این احتمال هم وجود دارد که اردو در تهران برگزار ‌شود.

نجاری با بیان اینکه هیچ  مسابقه‌ای به عنوان تدارکات و آماده‌سازی کمانداران تا پایان سال ۹۹ وجود ندارد، گفت:بر اساس برنامه فدراسیون جهانی مسابقات تیراندازی با کمان از سال جدید آغاز می‌شود و اولین مسابقه‌ای که کمانداران ما شانس حضور در آن را خواهند داشت اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

سومین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی تیراندازی با کمان در دو بخش زنان و مردان و رشته‌های ریکرو و کامپوند از دهم تا بیست و دوم آبان ماه در سایت تیراندازی با کمان ورزشگاه آزادی برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =