تخلفات واحدهای صنفی قصرشیرین رصد می‌شود

قصرشیرین- ایرنا- معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار قصرشیرین گفت: تخلف واحدهای صنفی این شهرستان باشدت تمام رصد و با متخلفان بدون هرگونه چشم پوشی برخورد می‌شود.

حشمت رضایی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین در راستای تامین نیاز شهروندان و اقلام اساسی مردم در آبان ماه جاری تاکنون در مجموع پنج تن روغن خوراکی جامد و مایع، ۱۱ تن شکر سفید و ۲ تن مرغ منجمد توزیع شده است.

وی اظهارداشت: هم اکنون از نظر تامین اقلام اساسی مردم در این شهرستان مشکلی نداریم و تمامی کالاهای مورد نیاز مردم در سطح واحدهای صنفی وجود دارد.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار قصرشیرین گفت: گشت های مشترک متشکل از ادارات مختلف و بازرسان اداره صمت و اتاق اصناف در سطح شهرستان روزانه کار بازرسی  از واحدهای صنفی را انجام می دهند و برخورد با هرگونه گرانفروشی و کم فروشی و سایر تخلفات صنفی ادامه دارد.

رضایی در پایان خواستار همکاری بیشتر مردم برای ارسال گزارش تخلف واحدهای صنفی برای برخورد قاطع با اخلال گران بازار و تخلفات احتمالی سودجویان شد و افزود: در برخورد با اخلال کنندگان اقتصادی و برهم زنندگان بازار هیچ اغماضی نخواهد شد.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت و حدود ۲ هزار و ۵۰۰ واحد صنفی دارد.