نعمتی: امیدوارم در اوج آمادگی راهی پیکارهای کسب سهمیه شویم

تهران-ایرنا- دارنده ۲ مدال طلای پارالمپیک لندن و ریو در رشته تیراندازی با کمان گفت: با مساعدت و تلاش‌های فدراسیون اردوهای آمادگی تیم ملی در حال برگزاری است و امیدوارم با اوج آمادگی راهی مسابقات کسب سهمیه المپیک در فرانسه شویم.

به گزارش ایرنا، آخرین مرحله مسابقات کسب سهمیه المپیک، همزمان با جام جهانی فرانسه اواخر اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و کمانداران ایرانی تلاش می‌کنند تا شانس خود را برای کسب سهمیه المپیک توکیو در این رقابت‌ها بیازمایند.

«زهرا نعمتی» امروز (چهارشنبه)  در حاشیه آخرین روز سومین مرحله اردوهای آماده‌سازی تیم ملی تیراندازی با کمان افزود: این روزها با وجود تمرینات بسیار خوب و منظمی را دنبال می‌کنیم و البته من در کنار کمانداران المپیکی تمرینات خود را دنبال می‌کنم و البته کمیته ملی پارالمپیک نیز  شرایط خوبی را برای تمرینات پاراکمانداران فراهم کرده است.

دارنده سهمیه پارالمپیک توکیو که تلاش می‌کند در فرانسه سهمیه المپیک توکیو را نیز کسب کند، ادامه داد: شرایط نسبتاً خوبی داریم و در کنار تمرینات تاکتیکی و تکنیکی در  این مرحله از تمرینات بدنسازی را به طور جدی دنبال می‌کنیم.

این کماندار کرمانی در ادامه با قدردانی از فدراسیون تیراندازی با کمان برای فراهم کردن شرایط مساعد برای تمرینات اظهار داشت: امیدوارم برنامه‌ها و اردوهای تمرینی به طور منظم ادامه یابد و کمانداران با آمادگی کامل،  شرایط فنی جسمانی و روانی خوبی راهی مسابقات کسب سهمیه شوند.

سومین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی تیراندازی با کمان با حضور ۱۹ کماندار در دو بخش زنان و مردان و دو رشته ریکرو و کامپوند از دهم آبان ماه در سایت آزادی تهران آغاز شد و امروز با گذشته ۱۲ روز به کار خود پایان داد.

اردوی آماده‌سازی تیم ملی تیراندازی با کمان پس از اخذ تست کرونا از کمانداران در تهران آغاز شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =