اردوی تیم‌های ملی کشتی تعطیل شد

تهران - ایرنا - اردوهای تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی با توجه به لغو رقابت‌های جهانی بزرگسالان به مدت چند روز تعطیل شد.

به گزارش ایرنا، پس از اعلام خبر لغو رقابت‌های جهانی توسط اتحادیه جهانی و جایگزینی مسابقات جام جهانی انفرادی، «محمد بنا» و «غلامرضا محمدی» سرمربیان تیم‌های ملی با هماهنگی با «حمید سوریان» نایب رییس فدراسیون کشتی، برای تصمیم‌گیری جهت اعزام تیم ایران به این مسابقات، اردوی تیم‌های ملی که هم اکنون در محل خانه کشتی شهید هادی در حال برگزاری است را به مدت چند روز تعطیل کردند.

کادرهای فنی تیم‌های ملی در این مدت در مورد اعزام تیم‌های ملی به جام جهانی انفرادی تصمیم‌گیری خواهند کرد و با توجه به در پیش بودن بازی‌های المپیک و اهمیت این مسابقات، احتمال آن وجود دارد که کادر فنی تصمیمات مختلفی به جهت چگونگی اعزام شدن تیم به جام جهانی صربستان اتخاذ نماید و این احتمال نیز وجود دارد که تیمی از ایران در این مسابقات شرکت نکند.

پیش از این قرار بود که رقابت‌های کشتی بزرگسالان جهان روزهای ۲۲ تا ۳۰ آذرماه در شهر بلگراد صربستان برگزار شود که اتحادیه جهانی کشتی تصمیم به لغو این مسابقات گرفت.

اتحادیه جهانی در نظر دارد که مسابقات را در شکلی جدید با نام جام جهانی و به صورت انفرادی برگزار کند که نحوه برگزاری این مسابقات بزودی از سوی اتحادیه جهانی کشتی اعلام می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

سرخط اخبار ورزش