مشکل معارض شبکه آب قیامدشت برطرف شد

شهرری - ایرنا - مدیر امور آب و فاضلاب شهر قیامدشت آبفای منطقه۶ تهران گفت: به منظور رفع معارض تاسیسات آب در کمربندی این شهر، خط لوله ۲۰۰ میلیمتری تقاطع امام خمینی (ره) جابجا شد.

حسین محسنی دینه رودی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این خط لوله ۲۰۰ میلی متری در پی ساخت کمربندی جدید قیامدشت درمحدوده ترافیکی  این کمربندی قرار گرفته و به طور کامل از دسترس خارج شده بود به همین دلیل جابجایی و رفع معارض این خط در دستور کار قرار گرفت و اجرایی شد.

وی افزود: برای رفع این مشکل، ۲۰ متر لوله گذاری  به قطر ۲۰۰ میلی متر از جنس چدن داکتیل در عرض کمربندی قیامدشت، در تقاطع امام خمینی(ره) انجام شد و خط معارض کمربندی جدید قیام دشت جابه جا و مشکل معارض شکه آب در این کمربندی برطرف شد.

محسنی با اشاره به اجرای این عملیات عمرانی بدون هیچگونه قطعی آب و در کم ترین زمان ممکن  انجام شد، خاطرنشان کرد: هم زمان با اجرای این عملیات عمرانی، دو دستگاه  شیرخط ۲۰۰ ملی متری و یک دستگاه شیر آتش نشانی مدفون  شده مرئی سازی شد و امکان دسترسی به این تاسیسات و شیرآلات در زمان های مورد نیاز  به ویژه در شرایط بحرانی و اضطراری فراهم شد.

امور آب و فاضلاب قیام دشت در شرق شهرستان ری در مسیر بزرگراه امام رضا(ع) واقع است و به ۹ هزار و ۷۹۱ مشترک با جمعیت شهری و روستایی افزون بر ۶۷ هزار ۶۰۰ نفر خدمات رسانی می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =