۲۱ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۴۲
کد خبرنگار: 2502
کد خبر: 84106654
۰ نفر

برچسب‌ها

سرپرست فولاد: انصاری و نجاریان قرنطینه هستند

تهران- ایرنا- سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت: ساسان انصاری و مجتبی نجاریان بعد از ابتلا به کرونا فعلا در قرنطینه به سر می‌برند. آنها ممکن است در هر جایی به این ویروس مبتلا شده باشند.

«سیدمحمد علوی» در گفت و گو با ایرنا در خصوص برنامه فولاد در تعطیلی فعلی لیگ، اظهار داشت: درست است که لیگ به خاطر تیم ملی تعطیل شده اما ما تعطیلی نداریم و کارمان را پیش می‌بریم. قرار است قبل از بازی هفته دوم با استقلال یک دیدار دوستانه را برگزار کنیم.

وی در مورد آخرین وضعیت ساسان انصاری و مجتبی نجاریان که به کرونا مبتلا شده اند و اینکه آیا بازیکن دیگری از فولاد به کرونا مبتلا شده یا خیر؟ گفت: بعد از اینکه تست انصاری و نجاریان مثبت شد آنها به قرنطینه رفتند. خوشبختانه کسی دیگر از بازیکنان ما مبتلا نشده است. وقتی به مورد مشکوکی برمی‌خوریم سریع او را از تیم جدا می‌کنیم تا بازیکنان دیگر درگیر نشوند.

سرپرست تیم فولاد در خصوص اینکه انصاری و نجاریان ۲۴ ساعت قبل از تست دادن، مقابل ذوب آهن به زمین رفته بودند و ممکن است دیگر بازیکنان فولاد هم درگیر کرونا شده باشند، تاکید کرد: این دو بازیکن ۲۴ ساعت بعد از بازی با ذوب آهن تست دادند. می‌تواند در جریان بازی، فرودگاه، در جمع خانواده یا ... به کرونا مبتلا شده باشند. نمی‌توان حتما گفت که در زمان بازی با ذوب آهن به کرونا مبتلا شده‌اند.

علوی درباره کادرفنی تمام فولادی و خوزستانی این فصل تیمش خاطرنشان کرد: این کار خوبی بود که سعید آذری و جواد نکونام باهم انجام دادند. کاش تیم‌های دیگر هم از فولاد یاد بگیرند و از پیشکسوتان خود استفاده کنند. امثال بداوی، کعبی و ... برای فولاد زحمت کشیدند و بودن آنها خیلی خوب است.

وی ادامه داد: من، بداوی، کعبی و ... با فولاد به‌عنوان بازیکن قهرمان لیگ شدیم و می‌توانیم با کمک هم و البته جواد نکونام بازهم قهرمان شویم. در ضمن غبیشاوی و هاشمی نسب هم اصالتا خوزستانی هستند. امثال لفته حمیدی، میثم سلیمانی، عزیز فریسات و ... هم در تیم های پایه فولا یا فولادنوین هستند.

سرپرست تیم فوتبال فولاد خاطرنشان کرد: از نکونام و آذری تشکر می‌کنم که اجازه دادند پیشکسوتان فولاد به خانه خودشان برگردند. امیدوارم کنار هم مانند سال گذشته هم بتوانیم سهمیه آسیایی بگیریم و هم حتی به قهرمانی برسیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =