۲۰ آبان ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۵۱
کد خبرنگار: 880
کد خبر: 84106045
۰ نفر

برچسب‌ها

سایپا رتبه سوم لیگ والیبال را پس گرفت

تهران- ایرنا- تیم والیبال سایپا با پیروزی مقابل آذرباتری ارومیه، جایگاه خود را در رتبه سوم جدول رده‌بندی لیگ برتر پس گرفت.

به گزارش ایرنا، هفته نهم لیگ برتر والیبال ایران با پیروزی تیم‌های سایپا و شهرداری ورامین مقابل حریفان خود به پایان رسید. مسابقات این هفته امروز (سه‌شنبه) به صورت متمرکز و به میزبانی تهران برگزار شد.

در خانه والیبال تهران سایپا با نتیجه سه بر یک مقابل آذرباتری پیروز شد. ست نخست این بازی در کمال ناباوری با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود آذرباتری رده سیزدهمین به پایان رسید اما شاگردان مصطفی کارخانه در سه ست بعدی با امتیازات ۲۵ بر ۱۵، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۶ حریف را شکست دادند.

سایپا با واریز سه امتیاز این بازی به حساب خود، با ۶ برد و ۱۹ امتیاز، یک بار دیگر در رده سوم جدول رده‌بندی قرار گرفت. آذرباتری هم که همچنان در حسرت برد و کسب امتیاز است، فقط با مجموع سه ست برده در مجموع هشت بازی در رده سیزدهم ایستاده است.

شهرداری ورامین دیگر تیم مدعی این فصل نیز امروز در سالن فدراسیون با نتیجه سه بر ۲ هورسان رامسر را شکست داد. شهرداری ورامین ست‌های اول و دوم را ۲۵ بر ۱۶ و ۲۸ بر ۲۶ پیروز شد اما ست‌های سوم و چهارم با نتایج ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۹ به سود هورسان رقم خورد تا کار به ست پنجم کشیده شود. شاگردان مجید تابش‌نژاد در این ست هم ۱۵ بر ۹ به برتری رسیدند تا یک برد دیگر به عملکرد این فصل خود اضافه کنند.

شهرداری ورامین با ۵ برد و ۱۵ امتیاز پنجم و هورسان با ۲ برد و ۷ امتیاز دهم است.

جدول لیگ برتر والیبال در پایان هفته نهم

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

سرخط اخبار ورزش