اعمال محدودیت‌های ویژه ترافیکی مقابله با کرونا در همدان

همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: اعمال محدودیت های ویژه ترافیکی برای تردد خودرو در محدوده بلوار گنجنامه و ارم شهر همدان از عصر امروز(سه شنبه) به مدت یک‌ماه آغاز شده است.

سرهنگ «فرخ جمالی» روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به شیوع ویروس کرونا، اظهار داشت: به منظور پیشگیری از اپیدمی این بیماری و با اعمال محدودیت های ترافیکی ویژه، تردد خودروها در بلوار ارم و گنجنامه شهر همدان از ساعت ۱۶ امروز تا ۲۰ آبان ماه ممنوع شده است.

وی اضافه کرد: تیم‌های پلیس راهور با استقرار در این مسیرها از ورود و تردد وسایل نقلیه دراین محدوده ترافیکی جلوگیری می‌کنند که اعمال این محدودیت تا پاسی از بامداد ادامه دارد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان بیان کرد: با توجه به اینکه بیمارستان بهشتی در بلوار ارم واقع شده، هماهنگی لازم از سوی تیم های پلیس راهور برای تردد آمبولانس ها و انتقال بیماران به این بیمارستان انجام شده است.

سرهنگ جمالی درباره ایجاد محدودیت تردد در محورهای حیدره و سداکباتان نیز گفت: به علت قرار داشتن چندین روستا در محدوده این مسیرها نمی‌توان به طور کامل از تردد خودروها دراین دو محور جلوگیری کرد که به همین دلیل محدودیت‌های ترافیکی مقطعی در این محورها اعمال می‌شود.

براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، از تاریخ ۲۰ آبان(امروز) و برای مدت یک ماه فعالیت صنوف به جز واحدهای خدماتی ضروری و تامین کنندگان مواد غذایی و دارویی پس از ساعت ۱۸  ممنوع است.

به گفته سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،  ۶۸۲ هزار و ۴۸۶ نفر تاکنون به کرونا مبتلا شده اند و شمار جانباختگان قطعی بیماری کووید۱۹ در کشور نیز به ۳۹ هزار و ۲۰۲ نفر رسیده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =