۲۰ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۰۲
کد خبرنگار: 2215
کد خبر: 84105876
۰ نفر

برچسب‌ها

اجرای طرح‌های ترافیکی در اسلامشهر

تهران- ایرنا- سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران اعلام کرد: با هدف روان سازی ترافیک شهرستان اسلامشهر طرح‌های ترافیکی این شهرستان در شورای ترافیک استان تصویب شد.

به گزارش ایرنا، عبدالرضا چراغعلی شامگاه سه شنبه پس از پایان جلسه شورای ترافیک استان تهران به خبرنگاران گفت: هشتمین جلسه شورای ترافیک استان با ۷ دستور کار با هدف تسهیل در ترافیک جنوب غربی استان تهران برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه که با حضور شهردار اسلامشهر و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد طرح دوربرگردان جاده شورآباد- اسلامشهر مورد تصویب قرار گرفت و قرار شد این طرح ترافیکی با حمایت و همکاری شهرداری اسلامشهر اجرایی و عملیاتی شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران ادامه داد: با اجرایی شدن این طرح شاهد تحولات ترافیکی در مسیرهای ورودی و شهر اسلامشهر خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: طرح کمربندی شمالی اسلامشهر از دیگر موضوعات این جلسه بود که کلیات این طرح نیز مورد تصویب قرار گرفت.

چراغعلی یادآور شد: طرح تقاطع غیر همسطح سه راه مالیک شهرستان ملارد نیز دیگر دستور کار این جلسه بود که این طرح نیز مورد تصویب قرار گرفت که با اجرایی شدن این طرح ها مشکلات ترافیکی در شهرستان های اسلامشهر و ملارد کاهش پیدا می کند.

به گفته وی، این طرح ها به همت کارشناسان پلیس راهور و راهداری اجرایی و عملیاتی خواهد شد و در راستای تسهیل در کاهش ترافیک تمامی نظرات کارشناسان پلیس راهور و راهداری لحاظ خواهد شد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران تاکید کرد: تلاش داریم جلسات شورای ترافیک استان در فاصله کمتری برگزار شود تا بتوانیم طرح های ترافیکی را در سطح استان هر چه زودتر اجرایی و عملیاتی کنیم.

وی درباره نقاط حادثه خیز استان تهران نیز گفت:‌ در گذشته این نقاط به استانداری تهران احصا شده که با همکاری راهداری این نقاط در حال ایمن سازی است و نقاط جدیدی نیز پلیس راهور به ما معرفی کرده که در جلسات شورای ترافیک این مسیرها بررسی و در صورت تصویب برای ایمن سازی اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

هشتمین جلسه شورای ترافیک استان تهران عصر امروز- سه شنبه به ریاست سرپرست معاونت عمرانی استانداری تهران برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =