معاون استاندار تهران:‌ اجرای طرح‌ها هویت فرهنگی و اجتماعی شهرها را تغییر ندهد

تهران- ایرنا- سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: اجرای پروژه‌های شهری هویت فرهنگی و اجتماعی شهرها را تغییر ندهد.

عبدالرضا چراغعلی روز سه‌شنبه در جریان جلسه ویدئو کنفرانسی بررسی مشکلات شهرستان قرچک گفت: توجه به هویت فرهنگی اجتماعی در اجرای پروژه‌های شهری ضروری است و هر گونه طرح عمرانی و شهری باید با اولویت این مهم انجام شود.

وی افزود: توجه به هویت فرهنگی اجتماعی مردم هر شهرستان در اجرای پروژه‌ها، بر اساس آخرین اصول مهندسی ضروری است و شهرداران و اعضای شورای اسلامی باید سیمای شهری را به عنوان هویت آن منطقه مورد توجه قرار دهند.

معاون استاندار تهران گفت: شوراهای اسلامی به عنوان نهاد برآمده از جامعه که در ارتباط مستقیم با مردم هستند، با مشکلات آشنایی دارند و باید مطالبات مردم را به فرمانداری و استانداری تهران منعکس کنند.

چراغعلی با تأکید بر این که مسوولان با تمام توان پاسخگوی مطالبات مردم باشند اظهار کرد: امروز همه مسوولان موظفند تا در شرایط پیش روی جامعه، با کار جهادی امید را به جامعه تزریق کرده و با همراهی و همدلی با یکدیگر، مردم را به آینده نظام امیدوار کنند.

وی تصریح کرد: مسوولان شهری طرح‌هایی را اجرایی کنند که برای سالیان متمادی برای مردم منفعت داشته و با بهره‌برداری از آن‌ها، کام شهروندان شیرین شود.

ادارات کل استانی به تعهدات خود به مردم قرچک عمل کنند
فرماندار قرچک نیز در این جلسه گفت: امروز مسوولان شهرستان قرچک از اتحاد و اهتمام لازم برای رفع مشکلات مردم برخوردارند ولی ضروری است تا ادارات کل استانی نیز به تعهدات خود نسبت به مردم این شهرستان عمل کرده و رفع مشکلات زیرساختی این شهرستان را سرعت بخشند.

بهمن خطیبی افزود: امروز تمامی مسوولان شهرستان قرچک با یک هدف مشخص، تلاش دارند تا مشکلات مردم را رفع و بهترین خدمات را به آنان ارائه دهند ولی در این میان، به همراهی مسوولان استانی نیز نیاز است.

وی از تسریع بخشیدن به اجرای تقاطع غیرهمسطح محمدآباد توسط راه آهن، پاسخ ادارات کل به استعلام و مجوزهای ساخت شهرک سفال، تسریع در تعیین تکلیف نهایی اراضی موات توسط راه و شهرسازی و تخصیص اعتبار لازم برای راه اندازی سایت اداری و پروژه جمع آوری و خطوط انتقال فاضلاب به عنوان اولویت‌های قرچک یاد کرد.

قرچک با ۲۷۰ هزار نفر در ۳۰ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =