رانندگان موظف به عدم ارایه خدمات به افراد بدون ماسک هستند

کرج - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با اشاره به ضرورت اعمال محدودیت شدید برای مهار کرونا گفت : براین اساس رانندگان خودروهای عمومی نباید به افراد فاقد ماسک خدمات ارایه کنند.

نورمحمد فردی شامگاه سه شنبه در حاشیه نشست شورای اطلاع رسانی البرز افزود:  محدودیت های کرونایی همزمان با سراسر کشور از امروز ۲۰ آبان تا ۲۰ آذر ماه سال جاری در این استان  ادامه دارد.

وی ادامه داد:  بر اساس تصمیمات چهل و دومین نشست ستاد ملی کرونا، فعالیت گروه‌های شغلی دو، سه و چهار از ساعت ۱۸ عصر تا صبح تعطیل می‌شود.
فردی گفت: فعالیت‌های مرتبط با گروه شغلی یک مانند بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، سوپرمارکت‌ها، قصابی‌ها، مراکز تولید و عرضه محصولات پروتیینی و میادین میوه و تره‌بار در هر ساعت از شبانه روز ممکن است و رستوران‌ها و مراکز عرضه غذاهای سرد و گرم نیز تنها به شکل بیرون‌بر مجاز به فعالیت خواهند بود.
وی خاطر نشان کرد: این اقدام با توجه به شرایط خاص و حاد بیماری کرونا و ضرورت مدیریت روند تصاعدی این بیماری اعمال می شود.
رییس شورای اطلاع رسانی استان البرز تاکید کرد: حفظ سلامت مردم و قطع زنجیره انتقال بیماری مهمترین هدف ستاد مدیریت مقابله با کرونا در البرز است که باید بیش از پیش از سوی مردم مورد توجه قرار گیرد.
وی بیان داشت: اداره کل صنعت معدن و تجارت، نیروی انتظامی، دانشگاه علوم پزشکی، اتاق اصناف، اتحادیه هاو  بازرسان ومکلف  هستند با متخلفان طبق قانون برخورد و متناسب با مورد، مجازات جریمه یا پلمب واحد را برای آنان اعمال کنند.
ضرورت اهتمام و توجه مدیران دستگاه های اجرایی استان البرز در پاسخگویی به موقع به اصحاب رسانه و افکار عمومی بخش دیگری از موارد مطرح شده از سوی رییس شورای اطلاع رسانی استان بود و افزود: مقوله فرهنگ و فرهنگ سازی در گرو تقویت تعاملات و ارتباطات مطلوب و بهینه است زیرا  نمی توان فرهنگ را با بخشنامه، دستور العمل به مردم ابلاغ کرد. 
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار البرز اظهار داشت: در این زمینه از مسوولان انتظار می رود در عصری که به عصر ارتباطات معروف است و اخبار و اطلاعات در لحظه تبادل می شود، نسبت به ارایه اخبار و اطلاعات موثق و صحیح به منظور اقناع افکار عمومی اقدام  کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها