لیگ برتر والیبال؛ شهرداری ارومیه بازی باخته را بُرد

تهران- ایرنا- تیم والیبال شهرداری ارومیه درحالی که با نتیجه ۲ بر صفر مقابل خاتم اردکان عقب بود در نهایت با حساب نتیجه سه بر ۲ این تیم را شکست داد.

به گزارش ایرنا، مسابقات هفته نهم لیگ برتر والیبال ایران ظهر امروز (سه‌شنبه) با ۲ بازی ادامه یافت که در آن شهرداری ارومیه و سپاهان اصفهان حریفان خود را شکست دادند.

در سال فدراسیون، شهرداری ارومیه درحالی سه بر ۲ خاتم اردکان را شکست داد که ست‌های اول و دوم این بازی با امتیازات ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۲۳ به سود خاتم رقم خورد اما شاگردان پیمان اکبری از آغاز ست سوم روند بازی را تغییر دادند و با کسب برتری با امتیازات ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۸ و ۱۵ بر ۱۱ حریف خود را از پیش رو برداشتند.

با این نتیجه شهرداری ارومیه با ۶ برد و ۱۷ امتیاز، به طور موقت و پیش از برگزاری بازی سایپا و آذرباتری، به رده سوم جدول رده‌بندی صعود کرد. خاتم هم با ۲ برد و ۸ امتیاز در رتبه نهم قرار گرفت.

در دیگر مسابقه ظهر امروز، سپاهان در خانه والیبال تهران با نتیجه سه بر یک شهداب یزد را شکست داد. ست‌های اول، سوم و چهارم این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۱ و ۳۰ بر ۲۸ به سود شاگردان رحمان محمدی‌راد رقم خورد و شهداب فقط در ست دوم با امتیاز ۲۵ بر ۱۶ حریف قدرتمند خود را شکست داد.

سپاهان با کسب سه امتیاز این بازی، با ۸ برد و ۲۳ امتیاز همچنان نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده فولاد سیرجان در صدر جدول است. شهداب هم پیش از برگزاری ۲ بازی باقی‌مانده امروز، با ۵ برد و ۱۴ امتیاز ششم است.

مجتبی میرزاجانپور دریافت‌کننده ملی‌پوش سپاهان در ست چهارم بازی از ناحیه تاندون آشیل پای چپ مصدوم شد. این بازیکن پس از بازی همراه با پزشک تیم راهی بیمارستان شد تا از پای مصدوم خود عکس برداری کند.

برنامه ادامه مسابقات امروز لیگ برتر والیبال

ساعت ۱۷، خانه والیبال، آذرباتری ارومیه – سایپا

ساعت ۱۷، سالن فدراسیون، هورسان رامسر – شهرداری ورامین

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =