پنجعلی: نباید در حمایت از فینالیست آسیا کوتاهی شود

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: این تیم مشکلات مالی دارد و نباید در حمایت از فینالیست آسیا کوتاهی شود تا در آینده حسرت بازی فینال را نخوریم.

محمد پنجعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به مشکلات مالی این روزهای پرسپولیس، گفت: تیم در شرایط حساسی قرار دارد. پرسپولیس فصل سختی را پیش رو دارد که باید با آمادگی کامل برای این فصل دشوار آماده شود و مشکلات موجود برای این تیم اصلا خوب نیست.

وی افزود: باید از هر راهی که شده از پرسپولیس حمایت شود. در حال حاضر پرسپولیس تنها یک مسابقه تا فتح لیگ قهرمانان آسیا فاصله دارد و باید تدارک کامل برای این یک دیدار دیده شود. آنطور نباید باشد که بعدا حسرت بخوریم که ای کاش کمک می‌کردیم. الان باید نگاه به پرسپولیس ملی باشد و همه از این تیم حمایت کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد تغییرات در مدیریت باشگاه خاطرنشان کرد: متاسفانه برای پرداخت مطالبات برانکو، حساب باشگاه خالی شده است و مدیریت جدید هم تنها با گذشت چند روز نمی‌تواند معجزه کند. امیدوارم حمایت صورت بگیرد تا مشکلی پیش نیاید و تیم حمایت شود.

وی در رابطه با عملکرد سرخپوشان برابر سایپا در هفته نخست لیگ برتر گفت: بازی بدی را از پرسپولیس شاهد نبودیم. تیم عملکرد خوبی داشت و توانست چندین بار روی دروازه حریف ایجاد موقعیت کند اما دروازه‌بان سایپا عملکرد خوبی داشت و مانع گلزنی شد.

پنجعلی در مورد شانس سرخپوشان برای قهرمانی پنجم در لیگ اظهار داشت: باید فعلا تمام تمرکز روی قهرمانی آسیا باشد. یک تک بازی پیش رو است و باید همه تلاش کنیم تا تیم برای آن مسابقه در بهترین شرایط خود قرار بگیرد. در ایران پرسپولیس کار سختی برای تکرار قهرمانی‌هایش ندارد.

وی با اشاره به لزوم تقویت تیم گفت: دیگر همه می‌دانند که تیم باید تقویت شود. وقتی برای موفقیت تیمی را می‌بندید باید در هر پست چندین بازیکن آماده داشته باشید. به نظر من نه تنها در خط حمله، بلکه پرسپولیس در خط دفاع و هافبک هم باید تقویت شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =