کشف بیش از ۷۰۰ میلیون ریال کالای احتکاری و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد_ ایرنا_ رییس پلیس آگاهی خراسان شمالی گفت: یک انبار کالای احتکار شده شامل ارزاق و مایحتاج عمومی به ارزش بیش از ۷۰۰ میلیون ریال در بجنورد کشف شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مقصود رستگار روز سه شنبه اعلام کرد: پس از گزارش شهروندان مبنی بر وجود یک انبار کالای قاچاق، با شناسایی محل مورد نظر و بازرسی از آن اقلامی شامل ۳۱۵ بسته (۱۲ عددی) و ۱۰۰ بسته (۶ عددی شیشه ای) رب و ۲۵۰ کارتن پنج کیلویی، ۳۰۰ کارتن سه کیلویی و ۱۵۰ کارتن قند کله ای کشف و ضبط شد.
وی افزود: ارزش این میزان کالای احتکار شده بیش از ۷۰۷ میلیون و ۹۸۰ هزار ریال برآورد شده است که در این راستا یک متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

دستگیری ۱۷ معتاد متجاهر در شیروان

فرمانده انتظامی شیروان گفت:با هدف کاهش آسیب ها و ارتقای امنیت اجتماعی با رویکرد تشدید برخورد با پاتوق های استعمال مواد مخدر، ماموران در اجرای این طرح ۱۷ معتاد متجاهر را دستگیر کردند که از آنان ۲ زن و یک نفر مرد تحویل اردوگاه ترک اعتیاد شدند.
سرهنگ مسعود وحیدی گفت: با تلاش مأموران انتظامی در این طرح ۲ نفر قاچاقچی نیز دستگیر و مقدار یک کیلوگرم انواع مواد مخدر از آنان کشف و ضبط شد.

کشف اقلام غیربهداشتی در جاجرم 

فرمانده انتظامی جاجرم از کشف لوازم بهداشتی غیرمجاز در این شهرستان خبر داد و گفت: با هدف مبارزه با قاچاق کالا در صنوف از تعداد چهار واحد صنفی لوازم آرایشی و بهداشتی در سطح شهرستان جاجرم بازدید تخصصی شد که در نهایت ۴۲۹ عدد انواع لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق کشف و ضبط شد.
سرهنگ رضا قندی گفت: طبق نظر کارشناسان ارزش کالاهای غیرمجاز بیش از ۳۵ میلیون ریال برآورد شده که مراتب پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به سازمان اموال تملیکی استان و تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

کشف محموله ۲ تنی تخم مرغ غیرمجاز در مانه و سملقان 

فرمانده انتظامی مانه و سملقان گفت: یک دستگاه وانت نیسان توقیف و ۱۹۰۰ کیلوگرم تخم مرغ، که به صورت غیرمجاز در محور آشخانه- جنگل گلستان حمل می شد، کشف شد.
سرهنگ مهدی مهران فر اعلام کرد: ماموران ایست بازرسی پاسگاه انتظامی چمن بید، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور آشخانه – جنگل گلستان، به یک دستگاه وانت نیسان، مشکوک و آنرا مورد بازرسی قرار دادند که محموله مورد نظر از آن به دست آمد.

وی افزود: این محموله از مبدا استان خراسان رضوی به مقصد مازندران در حال حمل بود و برابر اعلام کارشناسان ارزش کالای مکشوفه حدود ۴۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.  
وی افزود: در این رابطه یک متهم دستگیر و خودرو مزبور نیز توقیف شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =