سه میلیارد ریال برای بهسازی اسکله قایقرانی خرمشهر هزینه شد

آبادان - ایرنا - رییس هیات قایقرانی خرمشهر به میزبانی ۲ مسابقه کشوری قایقرانی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: برای بهسازی اسکله قایقرانی خرمشهر سه میلیارد ریال هزینه شد.

 به گزارش ایرنا، زامل منیعاوی روز سه‌شنبه در نشست خبری بیان کرد: میزبانی مسابقات قایقرانی ۲۳ سال قهرمانی کشور و مسابقات انتخابی تیم ملی که به دلیل شیوع کرونا به تاخیر افتاده بود در خرمشهر برگزار می‌شود.

 وی به راه‌اندازی نخستین باشگاه قایقرانی خرمشهر در آینده‌ای نزدیک اشاره کرد و افزود: هیات قایقرانی خرمشهر برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدتی تدوین کرده تا درکنار رونق ورزش قایقرانی در کشور با توجه به ظزفیت موجود به یکی از قطب‌های قایقرانی کشور تبدیل شود.

منیعاوی گفت: این باشگاه که نخستین و تنها باشگاه قایقرانی در خرمشهر خواهد بود در مرحله ثبت است و امیدواریم در یک ماه آینده تیم قایقرانی خرمشهر برای شرکت در مسابقات کشوری اعزام شود.

رییس ادامه داد: هیات قایقرانی خرمشهر ۱۳ قایق در اختیار دارد و اعضای آن به ۴۵ نفر زن و مرد رسیده که در مجموع به لحاظ زیرساختی در وضعیت مطلوب قرار دارد و آمادگی برای برگزاری هر میزبانی را داراست.

وی افزود: بنا به گفته رییس فدراسیون و رییس هیات قایقرانی خوزستان، هیات قایقرانی خرمشهر برترین هیات قایقرانی خوزستان است و قرار است به زودی به عنوان هیات برگزیده استان معرفی شود.

وجود ۲ رودخانه اروند و کارون زمینه مناسب برای توسعه ورزش‌های آبی را در خرمشهر فراهم کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =