پی‌اس‌جی: کرونا تمدید قرارداد با «امباپه» و «نیمار» را پیچیده کرده است

تهران- ایرنا- مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با اشاره به آغاز مذاکرات تمدید با «کیلین امباپه» و «نیمار»، گفت که با توجه به تاثیر پاندمی کرونا بر منابع باشگاه، فرآیند تمدید با بازیکنان پیچیده شده است.

به گزارش ایرنا، «لئوناردو» مدیر ورزشی پی‌اس‌جی می‌گوید که این باشگاه فرانسوی مذاکرات تمدید را با نیمار، امباپه و «آنخل دی‌ماریا» آغاز کرده است.

لئوناردو در آستانه شروع فیفادی به خبرنگاران گفت که قهرمان لوشامپیونه بدنبال حفظ تمامی بازیکنان خوب خود از جمله نیمار و امباپه است.

وی در این باره تاکید کرد: مذاکرات را با نیمار، امباپه و دی ماریا برای تمدید آغاز کرده‌ایم. متاسفانه در مورد «مویِس کین» گزینه خرید نداریم و او تا پایان قرارداد قرضی از اورتون بازیکن ما است. کین مهاجم فوق العاده‌ای است اما قراردادهای قرضی در انگلیس کمی متفاوت است و در نتیجه گزینه خرید دائمی در قرارداد ما با اورتون وجود ندارد.

اظهارات لئوناردو مبنی بر اینکه پاندمی کووید-۱۹ ممکن است توانایی پی‌اس‌جی را برای حفظ بازیکنان ارزشمند خود تحت الشعاع قرار دهد، برای هواداران این باشگاه به مثابه زنگ هشدار بود.

در واقع، چه پاندمی باشد و چه نباشد، ستاره‌های این تیم نه احتمالا بلکه یقینا از سوی مشاوران خود هیچگونه کاهش دستمردی را نخواهند پذیرفت و در بهترین حالت اگر خواهان افزایش قراردادهای خود نباشند، تقاضای دستمزدهای قبلی را خواهند داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =