عملکرد دستگاه قضا در زمینه حمایت از بخش خصوصی ستودنی است

قزوین - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: دستگاه قضا در دوره جدید مدیریتی خود اقدامات بسیار شایسته‌ای را در زمینه حمایت از بخش خصوصی انجام داده و عملکرد ستودنی در این حوزه از خود به جا گذاشته است.

به گزارش ایرنا، عیسی قبادی روز سه شنبه در ستاد پیگیری اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی دادگستری استان قزوین اظهار داشت: تاکید اقتصاد مقاومتی بر عدم وابستگی و شکنندگی در حوزه اقتصاد است و برای استفاده از توان مردم و تولیدکنندگان داخلی باید به این مقوله نگاه ویژه ای داشت.

وی افزود: در هیچ برهه ای پس از انقلاب اسلامی دستگاه قضا به این اندازه در کنار بخش خصوصی و تولیدکنندگان نبوده است، موضوعی که امروز به خوبی در استان قزوین مشاهده می شود و شایسته قدردانی است.

این مسوول با اشاره به اینکه همکاری و تعامل سه قوه با یکدیگر می تواند سبب رونق اقتصادی در کشور و استان شود، گفت: دولت و مجموعه استانداری قزوین با تمام توان در زمینه رونق تولید و برطرف کردن مشکلات تولیدکنندگان ورود کرده و به دنبال اجرای اقدامات عملیاتی تر و کاربردی تر است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین اضافه کرد: اگر وحدت و انسجام در بین تمامی مسوولان و دستگاه ها ساری و جاری شود بسیاری از مشکلات تولیدکنندگان و مشکلات اقتصادی هم برطرف می شود که خوشبختانه این مهم تا حدود زیادی در استان قزوین اجرایی شده است.

قبادی با اشاره به اینکه دشمنان تمامی توطئه ها و نیرنگ ها را در زمینه اقتصادی به کار گرفته اند، اظهار داشت: البته دشمنان با توجه به رصد اقدامات ساختاری و بنیادی که در زمینه اقتصاد مقاومتی و تولید در حال شکل گیری است روز به روز مایوس تر می شوند که امیدواریم این اقدامات تا بهبودی کامل وضعیت اقتصادی کشور ادامه یابد.

این مسوول اضافه کرد: استان قزوین در زمینه رونق تولید و احیای واحدهای غیرفعال و نیمه فعال و برطرف کردن مشکلات تولیدکنندگان اقدامات موثری را انجام داده است که امیدواریم نتیجه آن افزایش اشتغال و بهبود وضعیت معیشتی مردم این استان باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها