تعطیلی واحدهای صنفی موجب کاهش رفت و آمد مردم می‌شود

سنندج - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: ستاد ملی مدیریت کرونا به منظور کاهش شدت شیوع ویروس کرونا و تردد مردم در سطح شهر دستور تعطیلی واحدهای صنفی را صادر کرده است.

به گزارش ایرنا، محمد دره وزمی روز سه‌شنبه در جلسه روسای اتحادیه‌های صنفی استان  با اشاره به محدودیت و ممنوعیت‌های کرونا اظهار داشت: اجرای این مصوبات از امروز ۲۰ آبان آغاز شده و که در آن صاحبان مشاغل گروه۲، سه و چهار به مدت یک ماه ساعت ۱۸ نسبت به تعطیلی واحد اقدام کنند.

وی اضافه کرد: بدون شک با تعطیلی واحدهای صنفی در استان تردد شهروندان در سطح شهر بسیار کاهش پیدا می‌کند و انتظار داریم تمام واحدهای صنفی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی با ستاد مدیریت کرونا در ریشه کن شدن ویروس همگام باشند.

دره وزمی یادآور شد: گروه نظارت ستادهای مدیریت کرونا در شهرستان‌ها موظف هستند با واحدهای صنفی که به این مصوبات بی توجه هستند برخورد کنند.

براساس اعلام سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تاکنون ۶۹۲ هزار و ۹۴۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۴۵۸ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۳۸ هزار و ۷۴۹ نفر رسیده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =