مرحله دوم لیگ برتر هندبال با پیروزی مدعیان شروع شد

تهران- ایرنا- دور دوم مرحله رفت مسابقات لیگ برتر هندبال ایران با پیروزی تیم‌های شهید شاملی، پرسپولیس بهبهان و ذوب‌آهن اصفهان به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، دور دوم مرحله رفت سی ‌و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور، یادواره شهید پورجعفری امروز (سه‌شنبه) با انجام دیدار تیم‌های نیروی زمینی شهید شاملی و پاس قم شروع شد.

این بازی از ساعت ۱۳ شروع شد و در پایان تیم شهید شاملی کازرون توانست با نتیجه ۳۲ بر ۲۶ حریف خود را از پیش رو بردارد. تیم شهید شاملی نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر هندبال است.

در دیدار دوم تیم‌های نفت و گاز گچساران و پرسپولیس بهبهان از ساعت ۱۶ به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم پرسپولیس بهبهان توانست با نتیجه ۳۵ بر ۲۵ تیم نفت و گاز گچساران را شکست دهد.

دیدار سوم و پایانی روز سه‌شنبه میان تیم‌های ستارگان دشتستان و ذوب آهن اصفهان از ساعت ۱۹ برگزار شد. تیم ذوب‌آهن در پایان این دیدار موفق شد با نتیجه ۳۷ بر ۲۵ تیم ستارگان را از پیش رو بردارد.

این مرحله از رقابت‌ها تا روز جمعه ۲۳ آبان‌ماه در تالار هندبال سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به طول خواهد انجامید و هر روز سه بازی برگزار می‌شود.

دور اول مرحله رفت این مسابقات از ۱۹ مهر و با حضور ۱۲ تیم در تهران و به صورت متمرکز برگزار شد. در پایان مرحله اول این رقابت‌ها تیم‌های شهید شاملی کازرون و مس کرمان با کسب بیشترین امتیاز صدرنشین گروه‌های خود شدند.

برنامه کامل مرحله دوم دور رفت لیگ برتر هندبال مردان به شرح زیر است:

چهارشنبه ۲۱ آبان گروه B:
پرواز هوانیروز - فراز بام خائیز دهدشت ساعت ۱۳
مس کرمان - زغال سنگ طبس ساعت ۱۶
کیمیا کاشت کردستان - فولاد سپاهان اصفهان ساعت ۱۹

پنج شنبه ۲۲ آبان گروه A:
پاس ناجا قم - ستارگان دشتستان ساعت ۱۳
نیروی زمینی شهید شاملی کازرون - نفت و گاز گچساران ساعت ۱۶
پرسپولیس بهبهان -  ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۹

جمعه ۲۳ آبان گروه B:
مس کرمان - کیمیا کاشت کردستان ساعت ۱۳
 فولاد سپاهان اصفهان - فراز بام خائیز دهدشت ساعت ۱۶
پرواز هوانیروز -  زغال سنگ طبس ساعت ۱۹

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =