معاون استاندار: مسافران و گردشگران بعد از کرونا به هرمزگان سفر کنند

بندرعباس - ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با بیان اینکه خطر بیماری کووید ۱۹ در کمین همگان است و ابتلا به آن زمان و شخص نمی شناسند، از مسافران و گردشگران خواست بعد از کرونا به این استان سفر کنند.

سعید ناجی روز سه شنبه در بیست و ششمین نشست شورای اطلاع رسانی هرمزگان افزود: همه شهروندان و استانهای همجوار بدانید وضعیت هرمزگان از لحاظ بیماری کرونایی خوب نیست و برنامه ای برای سفر به بهانه گردش نداشته باشند که نتیجه آن افزایش بیماران و پر شدن تختهای بیمارستانی و در نهایت مرگ است.

وی ادامه داد: بیش از ۸ ماه است که مردم بویژه کادر درمانی درگیر این بیماری کرده و توان آنها فرسوده شده به خاطر سلامتی خود ، خانواده سفرهای غیر ضروری انجام ندهیم و بیش ازاین به افزایش بیماری دامن نزنیم که کرونا دامن همه را خواهد گرفت.

وی یاد آور شد: همه شاهد شیوع بیماری در سطح جهان، کشور و استان هستیم و این ناشی از توجه نکردن به پروتکل های بهداشتی و رعایت نکردن فاصله اجتماعی، ماسک نزدن و جدی نگرفتن مرگ و میر ناشی ازاین بیماری است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان هم دراین نشست با ارایه گزارشی از وضعیت مصرف برق در استان گفت: درحال حاضر ۴.۹درصد مشترکان پر مصرف،۷۵درصد خوش مصرف و ۱۹.۴درصد خانوارهای کم مصرف تشکیل می دهند و ما تلاش داریم با مشوق هایی شمار خانوارهای پر مصرف را کاهش دهیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =