فنونی‌زاده: مددی گام بلندی را برای حل مشکلات مالی استقلال برداشت

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: یکی از اتفاقات خوبی که در این چند روز اخیر برای استقلال رقم خورد عقد قرارداد با کارگزار جدید بود که از سوی «احمد مددی» صورت گرفت. این موضوع می‌تواند اقدام بزرگی در جهت رفع مشکلات مالی استقلال باشد.

«مهدی فنونی‌زاده» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال در شروع لیگ توانست به برد ارزشمندی دست پیدا کند و سه امتیاز شیرین را در هفته نخست به دست آورد.

وی افزود: استقلال در چند سال گذشته نتوانسته بود لیگ را با پیروزی آغاز کند و همین موضوع فشار روانی را به وجود آورده بود. استقلال با این پیروزی می‌تواند با آرامش و انگیزه بیشتری لیگ را پیگیری کند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: به طور حتم استقلالی که در بازی با مس رفسنجان دیدیم در هفته‌های آینده شرایط مطلوب‌تری پیدا خواهد کرد چرا که بازیکنان جدید در ترکیب این تیم حاضر خواهند شد و می‌توانند آبی‌پوشان را همراهی کنند.

فنونی‌زاده تصریح کرد: یکی از اتفاقات خوبی که در این چند روز اخیر برای استقلال رقم خورد عقد قرارداد با کارگزار جدید بود که از سوی «احمد مددی» صورت گرفت. این موضوع می‌تواند اقدام بزرگی در جهت رفع مشکلات مالی استقلال باشد.

وی تاکید کرد: احمد مددی مدیری با انگیزه و صادق است که در این مدت که سرپرستی استقلال را بر عهده گرفته کارهای خوبی انجام داده است و امیدوارم بتواند با همین روندی که پیش می‌رود روزهای خوبی را برای استقلال رقم بزند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: من در لیگ بیستم به استقلال خیلی امیدوار هستم و احساس می‌کنم این تیم شانس آن را دارد عنوانی با ارزش را برای هواداران به ارمغان آورد.

تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب هفته نخست لیگ برتر فوتبال ایران با نتیجه 2 بر صفر مس رفسنجان را از پیش رو برداشت. گل های استقلال را در این دیدار وریا غفوری و ارسلان مطهری به ثمر رساندند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =